beyaz farlar

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alaybey' Alıntı:
valla bende philips 5000 k var.astra f aracıma kullandım 1 hafta sonra çıkarttım . çünkü yol görünmüyor. eğer isterseniz o kadar para vermeyin. yarı fiyatına ben size satarım. boşta duruyo zaten. dışardan bakılırsa iyi görünüyo ama
abicim senin farlar h4 mü ne kdar istion ben bi düşüneyim benim beyaz farlardan iyidir yine

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
alaybey' Alıntı:
valla bende philips 5000 k var.astra f aracıma kullandım 1 hafta sonra çıkarttım . çünkü yol görünmüyor. eğer isterseniz o kadar para vermeyin. yarı fiyatına ben size satarım. boşta duruyo zaten. dışardan bakılırsa iyi görünüyo ama
Phılıps Dıamond Vısıon 5000K mı ampuller ??? Eğer H7 ise benim de işime yarayabilir ... :)

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu philips leri sis farına uydursak nası olur.ben kısaları xenon yaptım ama sislere de bi ton para harcamak istemiorum.philips le geçiştirsek verim alırmıyız ki

Hollandali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Xenon Kitti Al Daha Iyi Ve Gorunusu Super Olur

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34FB' Alıntı:
peki bu philips leri sis farına uydursak nası olur.ben kısaları xenon yaptım ama sislere de bi ton para harcamak istemiorum.philips le geçiştirsek verim alırmıyız ki

sisler için philip'se bu kadar para vermene gerek yok... piyasada 20-25 ytl ye texon'un 8000k h3 ampılleri var onlardan al... veya tanesi 15 ytl ye osram'ın 4000k +%10 cool blue ampulleri var onlardan al...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
philips diamondvision H7 12v 55w 70ytl peşin almıştım 1 ay kadar önce... Aydınlık ortamlarda far çok kötü ama aydınlıkta lazım değil zaten... Karanlıkta oldukça güzel... Bazı kullanıcılar yağmurda kötü olduğunu söylüyor doğru... Ama yanlızca kaymak asfaltta kötü hatta o kadar kötü ki arabanın burnunun hemen dibini göremiyorsunuz, çünkü beyaz ışık direk yansıma yapıyor, yağmurda ve normal asfaltta ise yine harika....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Foto varsa koyarmısın sana zahmet ???

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
sisler için philip'se bu kadar para vermene gerek yok... piyasada 20-25 ytl ye texon'un 8000k h3 ampılleri var onlardan al... veya tanesi 15 ytl ye osram'ın 4000k +%10 cool blue ampulleri var onlardan al...
abicim bu texon un h4 farı var mı gerecekten 8000k ise mükemmel bi rengi vardır onun nerden temin edebilirim bilgin link varmı yollarsan sevinirim yada piyasada bulabilirmiyim

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burakopel' Alıntı:
abicim bu texon un h4 farı var mı gerecekten 8000k ise mükemmel bi rengi vardır onun nerden temin edebilirim bilgin link varmı yollarsan sevinirim yada piyasada bulabilirmiyim

hıc bulasma sana tavsıye.ama ben goruntu ıstıyorum arabamı gece pek kullanmıyorum yada uzun yola cıkmıyorum dıosan al.ben takıp ızmıre gıttım 10 metre otesını goremıyordum gelınce hemen soktum.ustelık senın far camlarında panaromık.ama yok ılla alacagım dıosan www.otopol.com da var H7 kullanıyorsan ben satayım.daha 5 saat acık kalmamıstır ampullerım.:)
photo0456rm3.jpg

photo0459sy7.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri: