bır depoyla 1588 km.ee yuhh artık:D

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar zaten bu olay bı rekor denemesı...emınımkı yapan adamda herzaman bu tempoyla gıtmıyordur burda mesele 1 depoyla nekadar gıder meselesı

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rekor denemesi için mantıklı.Ama normal şartlarda böyle bir şey adamı intihara sürükler.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekonomi yapmak isteyen alsın corsa 1.2 - 80 hp- keyfini sürsün. Bu yaz tatile giderken doldurdum depoyu.(yaklaşıl 45 lt.) İstikamet Bodrum.
110-120 hiç kasmadan gittim.Arabada 3 kişiyiz ve de bavullarımız vardı.
650 km yol yaptım.Gayet tatminkar, hem normal sürüş-hız, hemde ekonomi.Şehir içinde ise bir depo 550 km ve üzeri yol yapıyor.tavsiye ederim herkese

luci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem o kadar kasacak bi bisklet alsın paşa paşa 100km / 0 lt :)

sbademci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluhan valla ben de inanamadım. Antalyadan dolu depoyla çıktım. 122 ytl kayseride aldı, 78 ytl Elazığ'da. yine doldurdum yani. toplam yoldas 190 ytl yaktı. benzinin o günkü litresi 3.110 ytl idi. hesapla gör. o da inan çok fazla kasmadım.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen sölüyosan doğrudur sbademcim gerçi araba güçlü kasayı rahat kaldırıyo ozamanda az yakar uzun yolda. görüşmek dileğiyle

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) Abi Ben Ordudan Yukledim Depoyu Istanbul Kartalkda Isik Yandi Hesabini Siz Yapin Iste Shell De Mazot Fiyati 2,21 Ytl ..980 Km

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
imagoodman' Alıntı:
arkadaslar zaten bu olay bı rekor denemesı...emınımkı yapan adamda herzaman bu tempoyla gıtmıyordur burda mesele 1 depoyla nekadar gıder meselesı
+ 78351 :good:

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz sürdünüz mü bilmem ama ben 307 HDi yi sürdüm tam bir işkence, böyle seyehat edeceğime 2 katı fazla para vermeye razıyım , bu kadar kötü sürüş özelliği olamaz araba külçe gibi, basıyorsunuz basıyorsunuz ancak 3000 devire geldiğinde biraz hızlanır gibi oluyor ve bu 4000 de tükeniyor sonra vites değiştir dur en ufak yavaşlamada yeniden bayılsın, belki şehirler arası boş otobanda gitmesi çok batmaz ama söyle bir trafikte mesela istanbul tekirdağ arasında gidip gelin sağ kolunuz vite değiştirmekten sol diziniz de habire debriyaja basmaktan kas yapar, siz de ıkınıp durmaktan ya basur ya da fıtık olursunuz. İstemem kalsın. Ben 100 kmde 8 lt tüketen arabamla mutluyum hiç değilse bastım 6500 kadar mı gidiyor(o bile gözüme batıyor ya neyse artık) O 307nin yanında beğenmediğim astra 1.3 CDTi bile ferrari sayılır.