Birakiyorum Beyler....

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne diyelim ufukta ayrılık görünmüş bi kere...hayırlısı olsun...

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun
banada bir arkadaş alıcaksan astra al dedi.tavsiya üzerine aldım ve okişi aklıma geldikce dua ediyorum.
mutlu olursun inş.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Son derece samimi soyluyorum, hakkaten Opel hicte oyle abartilacak derecede iyi bir araba degil...... Ama birsey varki, Ford Opeldende kotu bir araba :) Audi falan alsaydin bari ikinci el....

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araba focus sağlamdırda inş gelen gideni aratmaz Astra kendi segmentide en çok satan araç milletin bildiği varki alıyo

Clio,307 falan milyon milyon satıyo ama millet çekememezliktenmidir nedir teneke,yaramaz falan diyo..Onları alanın bi bildiği yok o zaman...

apollon76
Ford'un her modeli opelin her modelinden benzinli veya dizel farketmez daha çok yakar...Ayrıca Astrada arayıpta bulamadığın konforu Focus'tada çok fazla arama...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focus İyİ Arabadir Hayirli Olsun GÜle GÜle Kullan...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Clio,307 falan milyon milyon satıyo ama millet çekememezliktenmidir nedir teneke,yaramaz falan diyo..Onları alanın bi bildiği yok o zaman...

apollon76
Ford'un her modeli opelin her modelinden benzinli veya dizel farketmez daha çok yakar...Ayrıca Astrada arayıpta bulamadığın konforu Focus'tada çok fazla arama...

clio 307 vs. hakkında bişey yazmadım ki ben sadece arkadaşta astra olduğu için bunu yazdım ayrıca şahin doğanda deli gibi sattı hala da 2. elde fiyatları opelin bir sürü modeliyle aynı bu sahin doğan iyi demek değil ki parçası ucuz işçiliği ucuz yan sanayi parçası çok diye millet tercih ediyo

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben zaten çok satan araba iyidir diye bişey demedimki..Onu ilk mesajında sen ima etmişsin..Ayrıca şahin doğan deli gibi satarken bu ülkede insanların başka kaç tane daha tercih hakları vardı acaba ?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burda yazmışsın ben cilo,307 alanların bir bildiği yok rasgele alıyorlar filan gibisinden bişey demedim ki elbette onlarında bir bildiği vardır