Birakiyorum Beyler....

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayirli Olsun O zaman Simdiden...
İmzamdaki clio benim Opel İse Hayalimdeki araba ( az Kaldi Opel Almaya)

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Arkadaşlar ,

Yaklaşik 5 Yildir Kullandiğim Opel I Artik Birakiyorum.yerine Ford Focus Aliyorum.

şu Opel Astra Dizlerimi Mahvetmişti Hasta Etti Beni.dur Kalk Trafikte öyle çok Kullaniyordum Ki Dizlerimin Ağrisi Beni öldürüyordu.

Performans Cabasi Araba 1.viteste Bağriyor,gitmiyor,çok Yakiyor,devamli Ariza çikariyordu.

Koltuk Rahatliği Hiç De öyle çok Iyi Değildi.

Neyse Arkadaşlar Hepinizin Bu Dertleriin Birini Veya Bir çoğunu Yaşadiğinizi Biliyorum.

Hepinize Iyi Forumlar.
sen bunları yanlış yere yazmışsın benim arabam 94 corsa senin komforlu die aldığın kalas gibi olan ford araçlarından daha ii bide herkes bilir ford gruplarının üzeri benzin yakan aracıdır sana ford la mutluluklar adı bile kötü artık opelci değil sen bi (FORDÇUSUN)

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en doğrusunu yapmışsınız..

Opel = dert .. :D

Bir ara bende sinirden arabayı kırayımda elden çıkartırız diye yokuş aşağı bir yolda 3. viteste 140km ile 1-2 dakika devir kesicide indim..

triger koparsın diye ...

koparmadı meret :D

bilgisayarcii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.
Arkadaşların dediği gibi gelen gideni aratmasın. Belki senin şanssızlığın. Sana denk gelen opelde bir sıkıntı vardı. bilemicem. Ama aldığın arabada hiç fena bir araç değil. Tekrar hayırlı olsun

selcukuygur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizlerinin ağrısıyla opelin ne alakası var anlayamadım.Keşke otomatik vites falan alsaydın biraz olsun hafiflerdi belki diz ağrıların...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus dizel çok güzel bir araba , hayırlı olsun

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Clio,307 falan milyon milyon satıyo ama millet çekememezliktenmidir nedir teneke,yaramaz falan diyo..Onları alanın bi bildiği yok o zaman...

apollon76
Ford'un her modeli opelin her modelinden benzinli veya dizel farketmez daha çok yakar...Ayrıca Astrada arayıpta bulamadığın konforu Focus'tada çok fazla arama...
aynen öyle teneke 307 ler falan ayrıca arabada şekil denilen iç bişey yok berbat bişey

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle teneke 307 ler falan ayrıca arabada şekil denilen iç bişey yok berbat bişey

Bence bu uyarını cnn yada daha büyük bir kanaldan yapki senin farkettiğini farkedemeyen binlerce milyonlarca insan boşyere şekil denilen hiçbirşey olmayan arabalardan almasın...Hem bide tenekedenmiş millet sac biliyodur Allah bilir onuda...Resmen insanlar kör olmuş dimi...Senin kalp gözün falanmı açık acaba o kadar insanın göremediğini görüyosun ? Bravo ne diyeyim...