Briatore: "Türkiye'yi Takvimden Çıkartın"

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
350 TLye çerez alırım...Açarım NTV'yi...O bana tüm sezon boyunca,Ev rahatlığında Formula 1, Moto GP, Turkcell Süper Lig, Banka Asya Ligi, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Dünya veya Avrupa kupası, Olimpiyatlar...vs...Hepsine yeter...:D

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatları uygun şekilde aşağıya çekerlerse bütün tribünlerin ağzına kadar dolu olduğunu görecekler.Bir bilete 700 lira gibi fahiş bir fiyatı bu zamanda kim verebilir 50 turluk bir yarış için... ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bılet fıyatlarını 350 degılde 200 yapsalar yada 150 lıra yapsalar katılım elbette artar ama su var saolsunlar o pıst ılk olarak ızmır e yapılcaktı devlet buyuklerı artık ne cıkar sagladılarsa ıstanbulun en ucra kosesıne sacma sapan bı pıst yaptılar ıstanbulun trafık cılesı zaten bıtmez o bıle gıtmemek ıcın bı neden ızmırde olsa emınım kı daha cok katılım olurdu yurt dısından veya turkıyeden hersey daha oturaklı ve guzel olurdu. istanbul artık boyle seylerı kaldırbılecek bı yapıya sahıp degıl cok dolu. bence en buyuk hata pıstın ıstanbulda olması
o adamında tıpı ne oyle be mezarcı gıbı kım bulmus onu

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık bizlere bıraksalar şu pisti de hakkını versek :D

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bılet fıyatlarını 350 degılde 200 yapsalar yada 150 lıra yapsalar katılım elbette artar ama su var saolsunlar o pıst ılk olarak ızmır e yapılcaktı devlet buyuklerı artık ne cıkar sagladılarsa ıstanbulun en ucra kosesıne sacma sapan bı pıst yaptılar ıstanbulun trafık cılesı zaten bıtmez o bıle gıtmemek ıcın bı neden ızmırde olsa emınım kı daha cok katılım olurdu yurt dısından veya turkıyeden hersey daha oturaklı ve guzel olurdu. istanbul artık boyle seylerı kaldırbılecek bı yapıya sahıp degıl cok dolu. bence en buyuk hata pıstın ıstanbulda olması
o adamında tıpı ne oyle be mezarcı gıbı kım bulmus onu

İyide pist kurtköyde İstanbul trafiğiyle alakası yok hatta neredeyse Gebzede... Adamlar bunu başka bi yere yapsalardı o ilçe iptal olurdu trafikten. Tek sorun mesela Beylikdüzünden Avcılardan vs. gelen biri için sabah trafiğiyle 2 saat falan sürücek olması yolun. Şuan bomboş bi yer hatta pist yapılmadan önce kimsenin uğramadığı bi yer. 3-4 şeritli yollar yarış zamanı dışında tek araç görmüyor yarış zamanıda köprü trafiği kadar kalabalık olmuyor. En azından bu sene öyleydi. Bu arada biletler 90 liradan başlıyordu bu sene... Gitmek isteyen elbette giderdi. Sadece o sesi canlı dinlemek için bile verilir. Tosfed'in görevi sadece denetlemektir bu arada. Yarış bilincini kazandırmak organizasyonu yapanların görevi. Yaptıgı yarışın reklamını yapmalı. Neyin ne olduğunu anlatmalı... Milyonlarca dolarlık araçları bir arada yarışırken dünyaca ünlü pilotları ve o heyecanı 5 liraya 10 liraya satın alamazsınız. Kalearkası tribünde Mersin idman yurdu maçı izlemekmi bu? Saçmalamayın...

Son düzenleme:

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamlar Bi CaddeBostana S'e Gidiyolar Yada Gece Trafiğe Cıkıyolar Göz Zevklerini Doyuruyolar Ne Gereği Var F1'e :D

recco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç unutmuyorum ilk sene (2005) yarışa bende gitmiştim cektigim çileyi ben bilirim 240 tl ye bilet aldım 50 cl suya 1,5 tl para verdim sinirimden yemek yemedim nedeni hamburger 8 tl idi. adamlar cok iyi tezgah kurmuslar. bilet fiyatları degilde adam gibi hizmet verseler katılım bence cok daha fazla olurdu!!!!!