Briatore: "Türkiye'yi Takvimden Çıkartın"

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
türkiyede buyuk takımların futbol macları haric kimse dünya kadar para veripte yarıs izlemez. hele de ulkenın yarısından fazlasının yoksulluk sınırının altında oldugu dusunulurse.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her şeye para ayırmasını bilen milletimiz F1'e de para ayırmasını bilir de önce F1 kültürünü oturtmak lazım. Daha kendi otomobil markamız bile yok, motorsporlarına ilgimiz trafikte makas atmaktan ibaret. Bunda hem mevcut ve geçmiş hükümetlerin, hem sponsorların hem de TOSFED'in büyük eksikliği söz konusu.

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu sene ankaradan kalkıp 3. kez formula gittim iki sene açık alanda izledim aslında tarla demek daha doğru taş toprak çalılar felan... neyse bu sene davaetiye buldum ve ana türibinden (gold) izledim 4 kişiydik biletli olsak 2.000 tl. vermemiz gerekiyoru yemek+yol parasınıda eklersek sanırım yuvarlak hesap 2.500 tl. gibi bişeye mal oluyor... şimdi bu parayı kaç kişi verebilir ben veremem açıkçası....
ilk yıllar petrol ofisi sponsorluğunda yarış daha canlıydı promosyonlar bedava biletler reklamlar vs.. bu sene bakıyoruz ING BANK sponsor..ne yapıyo ING sadece renault f1 aracıyla resim çektirmenize imkan sağlıyor bu u sponsorluk? bence değil çekilişle kampanyayla bilet dağıt bilet fiyatlarının bir kısmını sen öde vs. yani çalış kardeşim.. ama adamlarım umrunda değil...
2006 yılında yarış bitince 1 saat pist bölgesinden çıkamadım arabamla ama bu sene 10 dk. sonra temdeydim üzüldüm hep yabancılar vardı kaça bilet alıyorlar bilmiyorum ama her zaman olduğu gibi bizim ülkemizde bizden daha avantajlı durumdalar tıpkı tatil köylerinde olduğu gibi...
yıllarca yüzyılda bi yapılacak olimpiyatları alcaz diye para akıtıldı bu işe sonra stad yaptık mahsur kaldık, ama en az 10 yıl boyunca yapılacak f1'e kimse olimpiyatlar kadar destek olmadı... sonuçta böyle oluyor işte neyse hayırlısı olsun..
f1 sona ererse en azından pist amatörler için kullanulabilecek bir mekana dönüşür en azında ekonomiye katkı sağlar birde caddelerdeki enerjiyi pistte atma imkanı veerebilir cadde sporcularına:))

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tipini sevdiğim...asıl biz renault u türkiyeden çıkaralım yeter bu fransızları türkiyeye uyguladığı negatif çalışmalar..yada fransız mallarına % 100 ötv konsun..seyirci bilet ucuzlarsa toplanır 10 lira desinler herkes gider

Ondan sonra içeriye gelecek kitleyi bir düşünseniz?
Tabiki bu kadar pahalı olmamalı ama o kadarda ucuz olursa içerisi ameleden geçilmez.
Bir başka forumdan bir başka üyenin yazdığı bir yazıyı alıntı yapıyorum :)

Alıntıdır..

yapın F1 biletini çayır 5 TL , gold tribün 10 TL ok, ee sonra ???
ne olacağını söyleyeyim ,bütün dünyaya rezil olacaz .

artık yarış sırasında karşıdan karşıya geçmeye çalışan sığırlarmı istersin ?
trübünde karı kız muhabbeti yüzünden bıçak çekenmi istersin ?
bariçelloya pandik atanmı istersin ?
manken kızların telefonlarını almaya çalışanmı istersin ?
aptal şahiniyle pistte tur atmak isteyenmi istersin ?
ağzında sigarayla pitstop sırasında 25 tane teknisyenin arasında dolaşanmı istersin ??
NE İSTERSİN ?

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sezarın hakkı sezara.. milletimi azıcık tanıyorsam, burada yazılanların hemen hepsini yapmaya muktedirdir :D

doğru söze diyecek yok..

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanıtım yok, F1 olduğunu bilenlerin sayısı az hiç ben tv, dergi vs de reklamını tanıtımlarını görmedim seyirci bu durumda gitmez tabiki. Uçuk kaçık bilet fiyatları yerinede daha makul fiyatlar olsun izleyici çoğalacaktır.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim için bilet fiyatları 2. planda, esas önemli olan işletme sıfır. Aracını park edecek otopark yok, var diyenler olacaktır, orası otopark değil tarla, patates eksinler. Su zaten fahiş fiyat, parayı boşver diyelim, 1 saat sıra bekledikten sonra kalmadı cevabını almanız işten değil. Bileti 10 liraya alsan tamam dersin 10 liralık bilete bu işletme layıktır, ama 350TL'ye bilet satın alan adam 350TL'ye uygun hizmet bekler, bulamazsa da gelmez. Benim bilete verecek 350TL param olsa bile sırf o eziyeti çekmemek için gitmem! Her zaman her yerde olduğu gibi protoldekilerin gönlü hoş olunca organizasyon başarıyla tamamlanmış demektir. Boşverin zaten diğerlerinin ağzı var dili yok. ;)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kim nederse desin o sıcakta kimse kimseden dünyanın parasını veripte oraya gitmesini bekleyip memleket insanına suç bulmasın.
bu ülkede f1 e meraklı olan f1 i ilk gününden itibaren takip eden ciddi bir kitle var ve bunların çoğu o sıcakta bide dünya para verip yarışlara gitmeyeceğini belirtiyor.
evinden izlemenin çok daha mantıklı olduğunu düşünüyorlarki, briatore nin her söylediğini dikkate alırsanız ondan farkınız kalmaz adam button a da elektrik direği kadar hızlı demişti.

yani seyirci gelmiyor diye biratore efendi yarışmayacaksa yarışmaz istanbulu boş gecer bi dahaki yarışlarında hepsini kazanır gene 1. olur.

ama bi cacık yiyemeyip gündem değişmek için başkalarına fok atmaktan başka ne biliyorki:D:D:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ondan sonra içeriye gelecek kitleyi bir düşünseniz?
Tabiki bu kadar pahalı olmamalı ama o kadarda ucuz olursa içerisi ameleden geçilmez.
Bir başka forumdan bir başka üyenin yazdığı bir yazıyı alıntı yapıyorum :)

Alıntıdır..

yapın F1 biletini çayır 5 TL , gold tribün 10 TL ok, ee sonra ???
ne olacağını söyleyeyim ,bütün dünyaya rezil olacaz .

artık yarış sırasında karşıdan karşıya geçmeye çalışan sığırlarmı istersin ?
trübünde karı kız muhabbeti yüzünden bıçak çekenmi istersin ?
bariçelloya pandik atanmı istersin ?
manken kızların telefonlarını almaya çalışanmı istersin ?
aptal şahiniyle pistte tur atmak isteyenmi istersin ?
ağzında sigarayla pitstop sırasında 25 tane teknisyenin arasında dolaşanmı istersin ??
NE İSTERSİN ?

bu yazıyı yazan arkadaş dağdamı yaşıyormuş bu olaylar sadece bizim ülkemize has öylemi..
he pardon bide parası olanlar bu yazılanları yapmaz dime onlar saygın insanlar onlar ayı olamazlar kıro değillerdir.
gülüyorum yaa çok gülüyorum...

Son düzenleme: