Briatore: "Türkiye'yi Takvimden Çıkartın"

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne diyecegimi bilmiyorum ....yazilanlari okuyunca soz hakki dusen o kadar cok kisi varki bana sira gelmez :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazıyı yazan arkadaş dağdamı yaşıyormuş bu olaylar sadece bizim ülkemize has öylemi..
he pardon bide parası olanlar bu yazılanları yapmaz dime onlar saygın insanlar onlar ayı olamazlar kıro değillerdir.
gülüyorum yaa çok gülüyorum...

Bunları yaşamak için dağa çıkıp gözlem yapmaya gerek yok...

Şehrin göbeğinde zaten bu yukarıdaki hareketlerde bulunan insanlar...

Ben şahsen katılıyorum en guzel ornegınıde bundan geçen hafta Otokolık Fest ızmırde bır guzel yasadık Berat..

İlk iki gün ücretli iken Pazar günü babalar günü oldugundan giriş bedava idi ve içerideki kitlenin kalitesini görseydınız aradakı farkı anlardınız.Ben Tarkan konserınde sadece grubumun yanına giderken kaç kere kavga ettim boynumda görevli kartı olmasına rağmen.Ama ilk iki gün herşey nizamiydi...

Üzülsemde yukarıda arkadaşın yazdığı alıntılara birebir katılıyorum...

Son düzenleme:

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında çeşitli açılardan bakılmış konuya, dünyada F1 e ev sahipliği yapan ülkeler arasında bilet fiyatlarının en ucuz olduğu ülke Türkiye dir. Ama tabi avrupa standartlarına göre ucuzuz bize göre halen pahalıyız. örneğin almanyada ve ingilteredeki birçok F1 sever kendi ülkeleri yerine bizim ülkemizde yarışları izlemeye geliyorlar. tur organizasyonu ile daha ucuza hallediyorlar.

Bence bilet fiyatlarına takmak yerine asgari ücreti yükseltmeliler, muhasır medeniyetler seviyesinde bir altyapı oluşturmalılar, daha fazla cezbedici organ,zasyonlar yapmalılar, metroyla ulaşım sağlamalılar v.s v.s.

Briatore ye gelince tipik zevzek italyanlardan birtanesidir kendisi. bence hiç önemi yok. çift taraflı oynuyor kendi yerini sağlama alıyor. bu yıl özellikle ferrari ve mclaren reytingleri düşürmek için araçlarını geliştirmediler. vermek istedikleri mesaj biz olmazsak F1 olmazdı bence başarılıda oldular.

Ben şahsen ilk yıl schumi varken yarışa gitmiştim ta ankaradan. ozaman bir rekabet vardı heyecan vardı. bu sene kimi ve neyi izlesinlerki??? hepsi birbirinden beter takımlar.

İstanbula gelmek istemiyolarsa gelmesinler zaten işletme zarar ediyormuş ben TV den daha rahat izlendiğini düşünenlerdenim.

Ama önemli bir konuyu söylemeden geçemeyeceğim bana göre pist için istanbul yanlış bir seçimdi. ege yada akdeniz bölgesinde turistik bir ilimizi seçip bahar yada sonbahar döneminde yarışları yapmaları gerekliydi. buda devletin eksikliğini gösteriyor.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunları yaşamak için dağa çıkıp gözlem yapmaya gerek yok...

Şehrin göbeğinde zaten bu yukarıdaki hareketlerde bulunan insanlar...

Ben şahsen katılıyorum en guzel ornegınıde bundan geçen hafta Otokolık Fest ızmırde bır guzel yasadık Berat..

İlk iki gün ücretli iken Pazar günü babalar günü oldugundan giriş bedava idi ve içerideki kitlenin kalitesini görseydınız aradakı farkı anlardınız.Ben Tarkan konserınde sadece grubumun yanına giderken kaç kere kavga ettim boynumda görevli kartı olmasına rağmen.Ama ilk iki gün herşey nizamiydi...

Üzülsemde yukarıda arkadaşın yazdığı alıntılara birebir katılıyorum...

zenginle fakirin arasında uçurum olan bir ülkede eğitim sisteminin berbat olduğu bir ülkede bu görüşe sahip olman doğal sende haklısın...
ama napoliye marsilyaya gitme ogün kavga ettiğin adamlarla sarılıp öpüşürsün ne kadar iyi insansınız diye...

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5tl ye 10 tl ye bilet satmakla olucak iş değil arkadaşlar f1 e gerçekten tutkun olan kişiler için bilet fiyatları çokta önemli değil zaten f1 de en lüks sporlardan en maliyetli spor organizasyonlarından birisi,bu organizasyonu yönetenlerde organizasyonun lüks ve elit kesime hitap etmesi için uğraşıyorlar amaçları bu önemli olan bu kesimi oraya toplayabilmek.

Son düzenleme:

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michael Schumacher gitti f1 bitti. biz yanlış zamanda bu işe girdik..

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu tipe bak zaten, bundan hayır gelir mi? :d

ecclestone-460_1008766c.jpg

+1907

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee ne yapsın bıletler cok pahalı malum krız falan derken tabı trubunler bos kalır

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ondan sonra içeriye gelecek kitleyi bir düşünseniz?
Tabiki bu kadar pahalı olmamalı ama o kadarda ucuz olursa içerisi ameleden geçilmez.
Bir başka forumdan bir başka üyenin yazdığı bir yazıyı alıntı yapıyorum :)

Alıntıdır..

yapın F1 biletini çayır 5 TL , gold tribün 10 TL ok, ee sonra ???
ne olacağını söyleyeyim ,bütün dünyaya rezil olacaz .

artık yarış sırasında karşıdan karşıya geçmeye çalışan sığırlarmı istersin ?
trübünde karı kız muhabbeti yüzünden bıçak çekenmi istersin ?
bariçelloya pandik atanmı istersin ?
manken kızların telefonlarını almaya çalışanmı istersin ?
aptal şahiniyle pistte tur atmak isteyenmi istersin ?
ağzında sigarayla pitstop sırasında 25 tane teknisyenin arasında dolaşanmı istersin ??
NE İSTERSİN ?

bu yazıyı yazan arkadaş dağdamı yaşıyormuş bu olaylar sadece bizim ülkemize has öylemi..
he pardon bide parası olanlar bu yazılanları yapmaz dime onlar saygın insanlar onlar ayı olamazlar kıro değillerdir.
gülüyorum yaa çok gülüyorum...

tam böyle bişey dicektim sen zaten demişsin.
q7 lerle ml320 lerle gezen hem öküz olup hem de bolca parası olanları napçaz? 5 yıldızlı otel odasında mangal yakan da bu ülkenin en zengin en itibar sahibi sanatçısı değil miydi?