Bu da bizim Corsa

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
skyeye' Alıntı:
Bayıldım valla yaa, 2-3 eksiği kalmış ama bu haliyle bile süper.Ön panjuru da halledersen tam süper olacak :) .Eğer ilgilenirsen senin kasaya arka tamponun üst kısmındaki küçük farların seffaf olanı vardı Maslak Yıldız Tuning'de, çifte 90'dı yanlış hatırlamıyorsam, benim arabaya takacaktık, uymamıştı.Bu arada battı balık yan gider misali ne yaptıracaksan yaptır arabaya, zaten bu haliyle de durduracaksa durdurur polis.Esas sorun muayenede :)

arka stoplarla arka sisleri siyaha boyatıcaktım yani o sekil bi dusuncem vardı ama senin dediqin de guzel durur. acaba o sekil mi yapsak. bi de dediğin gibi on panjur ve plakalik. app yaptirmak lazım ama nerde kime yaptircaz bilmiyorum. varsa o sekil bi bilgisi olan paylasirsaniz sevinirim.

facker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper olmuş güle güle kullan!

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harika olmuşş eline emeğine sağlık katalitör iptali aşırı ses mi ççıkarıyor bide muayenede sorun yarataır mı son olarak yakıtın arttımı katalitör iptali yüzünden

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Kat iptali evet sesi arttırır.
2-Egzost muayenesinde sorun yaratabilir + özellikle ilk söktürdüğünde çok kötü bir koku yayılır egzosttan.
3-Yakıt çok aşırı artmaz ancak twinportlarda katalizatör manifold çıkışında olduğundan bypass'ta problem yaşayabilirsin ve de muhtemelen sensörden dolayı arıza ışığı yakar...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ediyorum erman abii bende yaklaşık 1 hafta sonra trabzona gittiğimde ön arka yan ve çamurluk ağızlarını boyatacam tamponlarda kii koruma barları çıkıraılıp macuynla dolup araç rengine boyatacam

bu arada abi trabzonda koni yay satan yer senin deediğin yaları yani ön4cm arka 2cm alçaltma olarak fiyat 300müş 250 baan yapacn nasıl uygun mu

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SERKAN_61' Alıntı:
bu arada abi trabzonda koni yay satan yer senin deediğin yaları yani ön4cm arka 2cm alçaltma olarak fiyat 300müş 250 baan yapacn nasıl uygun mu

Eyw Serkan'cım da burada tam olarak ne demek istediğini çözemedim.
Montaj dahil 300 yapıyorsa da uygun, sadece yayları 250'ye veriyorsa da uygun.Nasılsa montajla aynı hesap olacak...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyw Serkan'cım da burada tam olarak ne demek istediğini çözemedim

erman abi demek istediğim ön tampon altı yan marrşpiyel arka tampon altı ve çift egzoz kafalık sadece tek tarafta çift kafalı olaacak çamurluk ağızlarında ve tamponlarda pilastik kısımlar varay onlarıda gövde rengine boyatacam

yay içinde bana dediği 250 yaparım bide erman abi çıkma orjinal corsa_c yay bulsak bunları kestirsek ve sadece öne taksak zararı olurmu nasıl olur uyarmı

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
benim arabanın uzerinden cıkan yayları verebilirim istersen. 1 ay ya kullanıldı ya kullanılmadı matrax marka

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
crack kardeşim şu anda benim arabamın dışını yapmak için kendime göre bütçemi ayarladım yaylarımı ancak haziran bursu ile alabilirim teklifin için saol ne kadar olur ama yine de sorayım kaça olur