Buda Benim Ufaklik Arkadaslar..

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni fotolar ekliyorum

Arkadaşlar arabada biraz değişiklik yaptım görüşmeyeli yorumlarınızı bekliyorum :)

Evet ön sis Farlarının üzerinde neidiğü belirsiz çıkıntıları kapladık, ince siyah far kaşı yapıldı ek olarak ön cma güneşlik filmi çekildi..
dsc00024uv5.jpg

Burda kapı kolları ve jant göbeklerini folyoladık :)
dsc00025ij5.jpg

Burda da farları tamamen şeffaf folyoyla kapatıp geri vitese takınca diğer sürücülerin sizi farketmesini engelleyen durumu ortadan kaldırarak farlara boşluk açtık şık durdu.. yine tamponda bulunan ne idüğü belirsiz çıkıntılar renk bütünlüğü için kaplandı :)

dsc00026hx5.jpg

dsc00027oi2.jpg

buda içerden görünüm :)
dsc00031vw4.jpg

dsc00042fp1.jpg

Şeffaf folyolu sis farlarımız ve 800k xenonlarımız...
Ve son :) Yorumlarınızı bekliyorum :=)

Son düzenleme:

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet nihayet yeni fotolarımı koyuyorum :)

Bu işin sonu yok kardeş yaa :) sorma valla hastalık bu modifiye yaa

Son düzenleme:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işin sonu yok kardeş yaa :) sorma valla hastalık bu modifiye yaa
:good: :good: :good: aynen abi insan bi bulaştımı kurtulamıyo onu bırak araba bikerem öle bişey bi bulaştınmı hastalık haline geliyo gerçekten sis farları harika olmuş güle güle bin :D :D :D

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehe

:good: :good: :good: aynen abi insan bi bulaştımı kurtulamıyo onu bırak araba bikerem öle bişey bi bulaştınmı hastalık haline geliyo gerçekten sis farları harika olmuş güle güle bin :D :D :D

Saol beğenmene sevindim :) Ve inan çok kolay bişey.. Böyle masrafsız ve güzel duran uygulamalar çok hoşuma gidiyor.. Şeffaf folyo kardeş ben mavi çektim sen istersen kırmızıdan yeşile istediğin rengi yaptırabilirsin.. gidip sislere xenon alanları anlamıyorum hiç gerek yok bence.. Çok şekil duruyo.. Aslında fotoda 8000K xenon la aynı gibi gözükmüş ama turkuaz mavisine yakın yanıyo çok tatlı yani iyi bi foto makinasıyla çekip koyucam ilerde...

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş araban harika olmuş maşallah!yalnız sorum olacak.jantlar kaç inç?ön farlar makyajlanmış nerden buluruz?

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arabaya yapacak birşey kalmamış:) maşallah diyelimde nazar değmesin.

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş araban harika olmuş maşallah!yalnız sorum olacak.jantlar kaç inç?ön farlar makyajlanmış nerden buluruz?

Birader hazır satılan bişey değil ben kendim yaptırdım Farları!!! Jantlar orjinal jantları 16'' Cosmo ve Sport larda 16 standart sanırım :)

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstersen adresini veriiim yaptıralım sana da..