bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
burak sende 5+1 sinyal kablosu var mı
bende yok elektronıkcıler carsısından almak lazım kalıte kelıte degısır netbok tan 5+1 ıstıyon anladıgım kadarıyla ;)
kardeşim senede bi kere ancak gidiyoruz bi dahakine demişin de :D keşke gelseydin özledim seni...
valla erman bende özledım iş işe uymuyor anteplii enıste oo aksşam bızdeydı bıde cok yorgundum o gun baskı batalat setı degıstırdım o gun butun dısardaydım ;)
lan aklıma gelmişti hee bu belki süpriz yapar die :)
yapacaktım olmadı valla bıdahıkene ;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
iyi akşamlar bursa:D sanırım bursada kimse kalmadı :p
valla bılıyosun annem rahatsızlandı hastene derken koşuşturma ıcerısındeydım :confused:
bakalım salı veya bugun doktora goturucem
yaylar ve sısler hayırlı olsun halıtın yanına ugradık göremeden donduk annem rahatsızlandı dıye telefon gelınce dönmek zorunda kaldık;)

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßurak Aßi Geçmiş Olsun Niye Haßerimiz Olmuo ya Varmı ßişeye İHtiyacın?

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar bursaa buluşmadan sonra narlıya yazlıga geçtim daha yeni döndüm gemlik'e
kardeşim yay konusuna gelince orj. amortisörle 6cm pek tavsiye edilmiyo 3.5-4cm civarı en ideali hem konforun düşmez hemde çamurluk-lastik arası gayet güzel kapanır
sercanım karasızım olmazsa dediğin gibi önlere 4 arkalara 3.5 yapabiliriz... moralim bozuldu o gün en boş ve pis araba benimdi :D:D:D:D peki fiyat konusunda bilginiz var mı 350-400 gibi galiba ama daha uygun bulabileceğimiz yer vardır? bi de bendeki eski sac jantları ve orjinal kapakları değerlendirebileceğimiz bir yer var mı?ben evi boşaltıyorum taşımayayım antebe diyorum aklınızda bulunsun...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sercanım karasızım olmazsa dediğin gibi önlere 4 arkalara 3.5 yapabiliriz... moralim bozuldu o gün en boş ve pis araba benimdi :D:D:D:D peki fiyat konusunda bilginiz var mı 350-400 gibi galiba ama daha uygun bulabileceğimiz yer vardır? bi de bendeki eski sac jantları ve orjinal kapakları değerlendirebileceğimiz bir yer var mı?ben evi boşaltıyorum taşımayayım antebe diyorum aklınızda bulunsun...
sac jantları verırdık jantları aldıgımız yerede fatıh abı vefat ettı sebahattın abı dukkanı devır ettmıs baskasına benımde yenı haberım oldu ugrayınca haber aldım :(
tolga almış elıf tunnıgten kiredı kartıyla ıstersen ondan bılgı all 250 ne almış dımı tolga bır bılgı versene ;)

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ßurak Aßi Geçmiş Olsun Niye Haßerimiz Olmuo ya Varmı ßişeye İHtiyacın?
babam göturdu sımdı doktara aksam randevusu var bende yoruldum arka balkonun camlarına fılım cekıyodum buz dolabı arka balkonda dondurucu malum sıcakta sera etkısı yapmıs kapalı balkon 65 ytl elektırık parası geldı valla dedım bu böyle olmaz fılım cekıyım camlara pazar gunu ve bugun fılımlerle ugraştım
sende gel mesut yarım kalan ısını tamamla sabrımı zorluyosun;):D

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

marka marka yay fiyatları degişiyo ben honda ya 4cm mad diye bi marka takmıştım ucuz diye acayip sertti araba sonra tein aldık nerdeyse orj. kadar konforlu oldu bizim opeller içinde şu an vogland sanırım en uygun en yumuşak olanı ama dedigin gibi fiyatları biraz yüksek

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka marka yay fiyatları degişiyo ben honda ya 4cm mad diye bi marka takmıştım ucuz diye acayip sertti araba sonra tein aldık nerdeyse orj. kadar konforlu oldu bizim opeller içinde şu an vogland sanırım en uygun en yumuşak olanı ama dedigin gibi fiyatları biraz yüksek
kısmet valla sercan ya bende vogland düşüyorum bakalım para ayarlarsam hiç maceraya girmeden voghland alırım...