bursadan katılanlar...

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sac jantları verırdık jantları aldıgımız yerede fatıh abı vefat ettı sebahattın abı dukkanı devır ettmıs baskasına benımde yenı haberım oldu ugrayınca haber aldım :(
tolga almış elıf tunnıgten kiredı kartıyla ıstersen ondan bılgı all 250 ne almış dımı tolga bır bılgı versene ;)
abi 270 e aldım FK marka hatta sende gördün yaydan sonra arabaya bindin diğer spor yaylarla aynı:D

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm millet.. tolga yaylarda fiyat sabit mi?

sercan beşyoldaki altay oto cam a uğradım bi fiyat alim die 70 e tawana çekeriz dedi..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sercan beşyoldaki altay oto cam a uğradım bi fiyat alim die 70 e tawana çekeriz dedi..
tawana malı alcagına yayları kestır daha ıyı ;)
fk yay mubarek cok guzell ya arabayı tek kişi bınsem 3,5 basarım bende ama konfor kalmıyo işte gup gup 106 gıbı kafa sallıyo :D
saygı deger ablamız sıgortacıydı galıbatolgaya taktı kafayı yakışlıklı sıgarımı yakarmısın haha aklıma gelıyor gulmekten alamıyom kendımı ya:D:D

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fk yay mubarek cok guzell ya arabayı tek kişi bınsem 3,5 basarım bende ama konfor kalmıyo işte gup gup 106 gıbı kafa sallıyo :D
saygı deger ablamız sıgortacıydı galıbatolgaya taktı kafayı yakışlıklı sıgarımı yakarmısın haha aklıma gelıyor gulmekten alamıyom kendımı ya:D:D
abi kadın taktı delikanlım falan filan:D diğer saygı değer sarışın ablamız olsaydı daha iyi olurdu:p

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burak yaylarda markadan markaya çok degişiyo işte fk lı astra yada vectraya binmedim ama sizin kasadan bi ark.ımda war vogland onda war orj.den pek farkı yok gibii bizim honda da şu an orj.le aynı gibi teinler çok yumuşak orjinal gibi ama mad lar sogutmuştu arabadan resmen işkence oldular:) yumuşak yaylarda sekme ses yapma fln pek olmuyo

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

normal cam filmi mi yoksa bendeki gibi kast folyomu? eger folyoysa arka kısmından ne malı olduğuna bak kardeşim avrupa bi malsa fiyat çok iyi bi de garanti veriyosa:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
fk 3,5 arabayı cok guzel gösterdı ablalar bıle farkettıı arabanın yerle bır oldugunu
ne ablalar dı onlar işkence paso sıgara yaktırdılar yakıslı cocuga :D:D

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fk 3,5 arabayı cok guzel gösterdı ablalar bıle farkettıı arabanın yerle bır oldugunu
ne ablalar dı onlar işkence paso sıgara yaktırdılar yakıslı cocuga :D:D
abi ablalar iyiydi ama kadın psikopat ya plakana aldım bana artistlik yaparsan polise veririm diyo:D tuh bak görüyon mu ablamın plakaya bakmıştım unuttum:p:p