bursadan katılanlar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam beyler, astra h dizel arıyorum, dosta gidecek araç lazım, ayrıca benim corsayı da satacagım, gerçekten temiz araba arayana...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

kardeşim ayarlamaya çalışırım 10 gun önce iş kazasiz gecırdım sag el 3 parmakta 2si kırık 3de ezık amelıyat oldum dışarıya pansumandan pansumana çıkıyorum mıkrop kapmamasi ve elimi fazla oynatmam lazimmiş konur hastanesınde tedavı görüyorum allah kımsenın basına vermesin acı bıtaraftan elini kullanama bı taraftan cok sıkıntı cektım şimdi ağrım azaldi 10 gun bu sabahta pansumana gıdecem cok sukur dıyorum sarpere soylerız o ılgılenır oda olmasa tuunnıg 16 bertan söyle o sana ayarlar o bendekini görünce bana nıkalaj amortısöru nerden buldun demiştı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kardeşim ayarlamaya çalışırım 10 gun önce iş kazasiz gecırdım sag el 3 parmakta 2si kırık 3de ezık amelıyat oldum dışarıya pansumandan pansumana çıkıyorum mıkrop kapmamasi ve elimi fazla oynatmam lazimmiş konur hastanesınde tedavı görüyorum allah kımsenın basına vermesin acı bıtaraftan elini kullanama bı taraftan cok sıkıntı cektım şimdi ağrım azaldi 10 gun bu sabahta pansumana gıdecem cok sukur dıyorum sarpere soylerız o ılgılenır oda olmasa tuunnıg 16 bertan söyle o sana ayarlar o bendekini görünce bana nıkalaj amortısöru nerden buldun demiştı

abi geçmiş olsun sen iyileş bakarız acelesi yok ya var mı bir ihtiyaç bişey

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adaş çok geçmiş olsun şimdi gördüm Allah beterinden saklasın...Kendine dikkat et

astrAir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeşim cok geçmiş olsun varmi elimizden gelen bişi yardim edebileceğimiz bişey :eek:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Burak abi cok geçmiş olsun
sagol kardeşim
abi geçmiş olsun sen iyileş bakarız acelesi yok ya var mı bir ihtiyaç bişey
inşallah sagol kardeşim
Adaş çok geçmiş olsun şimdi gördüm Allah beterinden saklasın...Kendine dikkat et
sagol tesekkuederim..
kardeşim cok geçmiş olsun varmi elimizden gelen bişi yardim edebileceğimiz bişey :eek:
sagol kardeşim düşünmen yeter
Geçmiş olsun burak...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
sagol mustafa teşekur ederim
Burak Abi, geçmiş olsun...Umuyorum tez zamanda iyileşirsin..
inşallah kardeşim sagol