cam filmi yada guvenlık fılmı

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renkli camlarda TSE oldugu için bişiy demiyorlar çünkü devet o camlardan TSE için bi katkı payı alıyo tabiki satılması lazım

cam filmlerinde böyle bi şey yok aracın camlarının içeriyi tamamen göstermiyecek kadar karartılması film le mümkünn rekli cam standart polis bence bu konuda haklı içi görünmeyen araç tehlkeli araçtır ama açık renk filme bişiy demiyolar hee bide uygulamaya girerken ön camları açarsak saklamış oluyoz bu mevsimde üşüyoruz ama ne yapalım ben diger araçta öyle yapıyom

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın içi görünebildiği sürece sorun yok, filmi tabi aynalı tabir edilen cinsten yaptırmazsan. Ben önceki aracımla, renkli camlarla iki kere muayeneye girdim ve sorun olmadı gerçi memurların psikolojiside önemli bu konuda. Ama açık renk film yaptırırsan sorun olacağını sanmam. Pendik oto sanayide 170 YTLye yabancı bi marka filmi öncam hariç 2 sene garantili yapıyorlar.

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence lazere soktur arabayı yada fırınlattır camları o zaman hicbir polis karısamaz...Ben yaptırmayı düsünüyorum ama arabayı satada bilirim...Maslak oto sanayinde bir yer vardı gazetede görmüstüm camları fırınlamaya 350 ytl istemislerdi...Satıcagım icin saniyeden 10 ytl'ye film aldım kendim cektim arkadaslarla beraber...(-:Yada ziebart'a götür arabanın modeline göre fiyatı degişiyor bende cok arastırdım zamanında ben sade vectranın yan camlarını sordum 250 ytl istemislerdi...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar belki size çok uymayabilir ama ben yaza doğru arka ve yan camlara perde yaptırdım.Allah bağışlasın 7 aylık bi oğlum var,onun için yaptırdım zaten.Njoy ve HB olan bi arabaya yakışmayacağını takan usta bile söyledi ama ben aksesuar için yaptırmadığımı söyledim.Canım isteyince açıyorum,isteyice kapatıyorum.Polislik bi işim de olmadı yani ...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Arkadaşlar belki size çok uymayabilir ama ben yaza doğru arka ve yan camlara perde yaptırdım.Allah bağışlasın 7 aylık bi oğlum var,onun için yaptırdım zaten.Njoy ve HB olan bi arabaya yakışmayacağını takan usta bile söyledi ama ben aksesuar için yaptırmadığımı söyledim.Canım isteyince açıyorum,isteyice kapatıyorum.Polislik bi işim de olmadı yani ...

allah bagışlasın en iyisi aslında

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Filmli camlar görüşü fazlasıyla etkiliyor. Dikkatli olmak lazım.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz bir yer bul filmi kendin al ustayla anlaş filmi çektir.Polis sorun olsa olsa sana 40-50 ytl'ye patlar..Benim arabam filmler yüzünden bağlandığı gece arabasına 1 hafta önce 250 ytl'ye amerikan filmi çektiren çocuğun filmleri sökerken gözlerine baktığımda ben yukarıdaki tarifi uygulamanın buruk sevincini yaşıyordum :D

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesin söktürüyomu polisler filmi yani 1 numara filme birşey diyorlarmı peki

ScArC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ucuz film yaptırma. ucuz film çizilir ve bulanık bir görüşe sebep olur. ucuz film + ucuz işçilik ise çok kötü bir sonuç doğurur. hem filmin kenarları iyi olmaz hem de bi süre sonra kabarma ihtimali yüksek olur.

para çok, en iyisini istiyorum diyorsan lazer yaptır. dezavantajı camlarının komple sökülüp takılmasıdır.

para o kadar çok deil, iyi bir sonuç istiyorum diorsan kaliteli film yaptır. polis dışında bir problem olmaz.

para yok, fena olmasın yeter diyorsan bence filmsiz dolaşmaya devam et.

bi de yüksek fiyata kaliteli film ve kaliteli işçilik yaptırdığın zaman ve filmin tonu çok koyu deilse (yani koyu cam gibi gözüküyorsa) polisten yırtma şansın da var. bunlar koyu cam dersen ceza yazamazlar. çizmeye kalkarlarsa ben bu camların koyu gelmesi için fazladan para ödedim, camda çizik kalırsa parayı senden peşin peşin alırım dersin. o zmn hiçbir polis çizemez. çünkü koyu camlar da çiziliyor. böyle bir riski hiç bir memur alamaz. tabii bu dediğimin olması için filmlerin film olduğu anlaşılamayacak kadar kaliteli uygulanması şart.

kaliteli film yapan yerlere ise örnek olarak bildiklerimden;

3M: en iyisi diyorlar. fiyat olarak bu senenin baharında arabam için 600 ytl aldm.
ziebart: çok iyidir. yine baharda 340 dolar fiyat almıştm. garantinin devam etmesi için her sene 20 dolar bayılmanız lazım ki bence çok saçma.
llumar: çok iyidir. yine baharda 250 dolar fiyat almıştm. garantisi 5 senedir. tanıdık torpiliyle yapılabilecek en iyi işçiliği yaptılar.

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar benim Zafiranin arka kapidan itibaren komple Filmli.Acaba Türkiyeye izine geldigim zaman Polisle bi sorun yasarmiyim.Burada kullandigim filmlerin izin kagidi var Polsle bi sorun olmuyor.Kagidi oldugu icinde Ruhsata islettirmeme gerek yok.
Benim icin bi polise sorarmisiniz bunu.Yardimci olursaniz sevinirim.