cam filmi yada guvenlık fılmı

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Senin araç zaten yabancı plaka olduğu için bi sorun olacağını sanmıyorum :( ,gerekirse filmin izin kağıdını gösterirsin :eek: ;çok ters bi adama çatmazsan bişeycik olmaz ... :)

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Arkadaşlar belki size çok uymayabilir ama ben yaza doğru arka ve yan camlara perde yaptırdım.Allah bağışlasın 7 aylık bi oğlum var,onun için yaptırdım zaten.Njoy ve HB olan bi arabaya yakışmayacağını takan usta bile söyledi ama ben aksesuar için yaptırmadığımı söyledim.Canım isteyince açıyorum,isteyice kapatıyorum.Polislik bi işim de olmadı yani ...

abi walla en iyisini yapmıssın...güle güle kullan allah bagıslasın...

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam Filmi

selam..ben 2000 model corsamın arka ve bagaj kapılarının camlarını film kaplatmak istıyorum.bana ABD malı bır fılm soylendı.150 ytl ye yapılacagı soylendı..ama ben cok daha ucuza yapılan fılmler duydum..sızce en uygunu nedır.25-30 ytl ye yapılan fılmler kotumu gorunuyor.estetık acıdan yada etrafı görüş acısından bır farkı varmı.ne gıbı sıkıntıları olabılır..bılgısı olan varsa yazsın lutfen..sımdıden tesekkurler:))

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca aynı konuyu ikinci kez açmısın

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bendeki ucuz bişey polisler çıkarıyolar demişlerdi 25- 30 lira bişeydi ben memnunum walla ama zamanla rengi solabiliyor yani güneş vurdukça koyuluğu azalıyor.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avatarımda ki resimde belli hatta 2 sene geçmesine rağmen halen işte yarar durumda bagaj kapağında bide arka camlarda war

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet ben diğer konuda yazdım bişeler

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 30 liarlık filmler dışarıyı bulanık gösteriyor bende yaptırıcam amerikan çizilmez cam filmi 4cam için 90ytl fiyat aldım

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amerikan filmde gecelerı daha rahat edersın o ucuz filmler gorunusu bozuyor gunduz bıle ıcerden dısarıya baktıgında bulanık gozukuyor hele aksamları karanlık bır yoldaysan hıcbırsey goremezsın bence kıy paraya kalıtelı bır fılm tak solmazda hem rahatca kullan...