CanBus Modul V2

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebayda dolanırken canbus modul diye bir ilana rastgeldim. el freninin altına monte edilen bu kart araca bazı özellikler ekliyor. hız 15 km ye çıkınca kapılar otomatik kilitleniyor. bir kaç özellik daha var ama yabancı dilim kıt olduğundan çeviremedim. sizce nasıldır?

link burada:

http://cgi.ebay.com/CanBus-Modul-Op...s=66:2|65:1|39:1|240:1318|301:1|293:17|294:50

http://cgi.ebay.com/CanBus-Modul-Op...s=66:2|65:1|39:1|240:1318|301:1|293:17|294:50

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç bişey. 15 km den sonra kapıyı otomatik kilitliyor, ışık shovu yapıyor,volkswagenlerde ki gibi kumandadan açınca ve kapayınca bir süre farları açıyor,motor ısısını ön panelde gösteriyor, hız sabitliyor ve gtc nin ön panelinde ki olayı pek anlamadım ama ilginç bişey.(eğer doğru anladıysam, yapmadığı bişey kalmamış ki, yuh)

Son düzenleme:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız ve devir göstergeleri opc deki gibi çalıştırınca en sona kadar yükselip tekrar normal e dönüyomuş kontağı kapatınca sinyaller farlar ya da stoplar 55 saniyeye kadar yanıp sönebiliomuş km göstergesinde ısıyı gösteriyomuş vs. dio işte opsiyonları warmış

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SPEED LOCK
hız 15 km ye çıkınca kapılar otomatik kilitleniyor.
OPC SCAN
km saati kolu (0-260-0 gibi) ilk çalıştırmada sonuna kadar gidip gelir.
"LEAVING HOME" + "COMING HOME"
arabayı açıp kilitler ön arka farları farklı sürelerde açıp kapatır

TEMPERATUR-ANZEIGE
harareti gösterir
HAPPY-LIGHT-SHOW"
farklı tipte ışık sovları yapabilir.

kolay kurulum

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabaların sigortalarının ömrünü bitirmek için birebir. Bu ürünler arabaların beyni için zararlı değil mi? yolda giderken falan bir sorun çıkartmaz mı?
Özellikle ışık şovu olan olan kısım. Xenon'a kesinlikle gelmez.

Ahmet Altınçubk

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
yolda giderken bu ışık şovu yapmayı düşünmezsiniz zaten. Bunlar anladığım kadarıyla bir şekilde (yol bilgisayarı üzerinden olabilir, aletin kendi üzerinden olabilir) açılıp kapanabilen fonksiyonlar.

ama ışık şovunun xenon farlara zarar vereceği konusuna katılıyorum. Zaten xenon u o kadar hızlı aç-kapa yapamaz, balastını yakar sonunda