OPC'si yoksa carbon kaplama VXR'ı var!.)

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opiz'in orayımı diyorsunuz? Benim tanıdık vardı orada ayrıldı sanırım ama gerçekten çok iyi ayrıca Hologramlı oluyor gerçek karbon fiber gibi yani kimse anlayamaz gerçek olup olmadığını

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
opaz ın karşısında.enrikonun yan tarafında köşede bi oto galeri var.web sitesi veya telefonunu alıp burada yazarım.
orda ferrariye bile uygulama yaptıklarını biliyorum.yapılmış işlemleri gördüm.işçilik ve malzeme çok üst düzey.hologram efektli 3d çok şık bi karbon kaplama.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu carbon kaplamayı bi yerden alıp kendimiz yapamazmıyız?ortaokul yıllarımda 79 model Renonun göğsünü suni deriyle(ahşap desenli eski valizi keserek çıkartmıştım) kaplama yapmıştım gören babama bunu nerde yaptırdınız diye soruyordu...

Son düzenleme:

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
istanbulda olsan sound station yapıyor ancak 300€ gibi bir fiyatı olması lazım veya daha fazla malın fiyatı en fazla 50 ytl var yok el işçiliği çok fiyat isteniyor arkadaşlar.
Yanlız şöyle bir çözüm olabilir http://www.sahibinden.com/astra_-_h_kokpit_kaplamasiWQQaXQQ5820535WQQpXQQdisplayitem&keyword=karbon%20kaplama 70 ytl ama resmini koymamışlar ahşap kaplama resmi var bi göz atın bulursam yine yazarım
http://www.sahibinden.com/carbon_ka...6913WQQpXQQdisplayitem&keyword=karbon kaplama buda 300€ olan kaplamacı e-bay a ne gerek var para olsun yeterki :)

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İzmir de karbon kaplama için:Opil otomotiv Tel:4612928

Not:Reklam veya ticari bir amaçla yazmadım bilgileri.Daha önce gidip bakmıştım palio için.Sonra araç satıldı işlem de yapılmadı.