Cd Changer yardım!

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Hiç boşuna uğraşma arkadaşım. Aynı problem bende de var her çeşit kalitedeki cd'yi denedim, 8X - 40X hızlarlarda yazdırdım cd'ye 40X'ın altındakileri hiç okumadı, zaman zaman 40X ile yazdırdığımı okumaya başlıyor ancak bir sarsıntıda ya da track atlattığımda artık nefesi kesiliyor. Hatta Cd Changer'i söküp optik okuyucuyu temizledim birşey değişmedi bende pes ettim, Orijinal Cd'lere devam, ya da paraya kıyıp sistemi değiştireceksin.. Nasıl yazıyorlar bu meretleri anlamadım.

kamil akdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım adresini ver ben sana dolduruyum istediğin şarkıları göndereyim. bir dene bakalım

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım adresini ver ben sana dolduruyum istediğin şarkıları göndereyim. bir dene bakalım

hangi cd yi kullanıyorsun bide yazma programı ne kullanıyorsun. ben nero ile yazılanların okundugunu pek duymadım. mümkünse daha sağlam yazma programları kullanın arkadaslar

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
yaa arkadaşlar uleme ihtilafa dşmüş:)
benmde mp3 müzik okumuyo şimdi philips cd aldım ilk 40 saniye okumaya başladı ve neroyla yazdırıyorum acaba orjinal cd alsam okur mu? bu sorunda yeni çıktı eskiden hepsini okuyordu...
geçn bi sildirdim ama pek işe yaramadı gibvi

dirent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu cd changerlarin altlarında sarsıtıda tampon vazifesi goren bir kac tane silikon yapıda parcalar var. bnlardan en oneml sanirim orta ksıımda bulunanıydı. zırt pırt her sarsintida track atlatanlar icin soyluyorum, philips servisinde degistirmislerdi sorunum cozulmustu.