Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

DarK_DrivE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşey güzeldide teknik destek almamız gereken zamanda deneyimli arkadaşlardan ses gelmiyor:rolleyes:

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar buyrun burdan indirebilirsiniz...

Not: Link vermek yasakmı bilmiyorum eğer yasaksa hemen silinebilir mesajım!

Linkler forum kurallarına aykırı olduğu için silindi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

DarK_DrivE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol çok iyi oldu bu :) birde obd2 aracı parça hakkında bilgi verebilirmisin? Sen ne kullandın?

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şu anda pbd2 kullanmıyorum ancak programın içinde kendi tanıdığı bir kaç tane soket modeli var. Bunların içinde elm327 mevcut... Yani tahminim elm327 alırsanız program yan bir yazılım olmadan otomatik olarak bilgileri almaya başlıyacaktır...

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugune kadar yazdıklarınızın hepsını yaptım ve hazırladım sadece program eksık onuda bulursam sıstem tamam olucak sesı auxtan arabama bagladım super oldu en cok hosuma gıdende cd yapmak zorunda ve aman cd cızılmesın derdınden kurtuldum ayrıca hehehehehehehe arabadakı arsıv 8000 den fazla sarkı olması :) mokiada sanırım programın turkcesı var sunuda belırtmelıyım sıstemı arabaya deneme amaclı koydum program olduktan sonra montajını yapıcam ama kendı arabama degıl kuzenımın leonuna baglıycaz bu sıstemden sonra muhakkak garaj sart oldugu ıcın eger mekanızma yapabılırsem kendı arabamada koyucam. Bu arada programın boyutu sanırım okudugum kadarıyla 300 mb falanmıs elınde olan arkadas bana bu programı kargo yaparsa cok ama cok sevınırım saygılarımla. Calısmada bılgılerını eksık etmeyen herkese tesekkur ederım.

DarK_DrivE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada link verilen program 240mb civarında ancak dil dosyasında bi sorun var sanırım ing. çalışıyor onun dışında gayet güzel. İndirebilirsin üstteki linklerden.

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Link vermenin yasak olduğunu bilmiyordum, özür dilerim... İsteyen olursa özel mesaj yada mail atabilir ordan da yollayabilirim linkleri... Elimde 2.1 versiyonu bütün gerekli olan plug-in ler ve navigasyon için tr haritası mevcut.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pek kullanmıyorum kullanışlı değil onun yerine desktop a sık kullandığım programların kısayolunu koydum çok daha pratik oldu