Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

G

garfie

Bilgi Girilmemiş
Link vermenin yasak olduğunu bilmiyordum, özür dilerim... İsteyen olursa özel mesaj yada mail atabilir ordan da yollayabilirim linkleri... Elimde 2.1 versiyonu bütün gerekli olan plug-in ler ve navigasyon için tr haritası mevcut.

OBDII arabirimini yapmıştım aracım için. WinCE üzerinde kullanırım diyordum ama konuyu görünce ilgimi çekti. Centrafuse yazılımı konusunda yardımcı olabilirmisiniz?. obd dataları, navigasyon v.s. aynı ekranda güzel olabilir.

isteyen arkadaşlara obd2/ELM konusunda yardımcı olabilirim.

DarK_DrivE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Proje diagramını yaptım eksiklerim lcd obd2 ve usb-gps cihazı.Gerisi hazır. Tabi birde eli temiz bir usta şart :)
Buyrun

Ekli dosyalar

• CarPc_Ahmet.jpg
    CarPc_Ahmet.jpg
    84.8 KB · Görüntüleme: 79

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turkcell VINN ile arabamda 3g keyfini yaşamaya başladım. :) Sıra artık OBDII ve GPS bağlamaya geldi.

Konuya uzun süredir cevap gelmeyince hortlatayım dedim. :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim proje olarak bir çok sey hazır önce bilgisayarda deniyorum ama handsfree konusma konusunda deneyip çalışsırabilen varmı??

centrafuse üzerinden bluetooth la telefona baglanmak telefon car pc yi görebilkcekmi:S

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Centrafuse 2.1 versiyonu orjinal hale getirmek isterseniz yardımcı olurum.... benim herşey hazır sanırım bu işi yine ERAY OPEL Ayhan abi yapıcak :D

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabırsızlıkla centrafuse v3 bekliyorum. :) Yeni olarak GPS de ekledim ancak güncel Türkiye haritası lazım! Daha önce indirdiğim biraz eski! Destinator programının haritalarını kullanıyor centrafuse yeni harita bulan varsa haber versin lütfen...

Şu anda 3g ve GPS ile kendimi aştım. :) Skype ile görüntülü konuşma ayrıca MSN, online radyo ve sürekli güncel hava durumu görebiliyorum.

Buna bu kadar para vereceğinize gidip bir ekranlı teyp! alın diyenlere duyurulur "ARTIK ZEKİ MÜREN DE BİZİ GÖRECEK" :kop::kop:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar selamlar. yaklaşık 3 saatte butun yaptıklarınızı sabırla okudum. elimde p4 2.4ghz 512mb ramli 40gb hdd li bir laptop var. dvd surucusu 4 adet usb gırışı ve wireless card ı mecvut. ben şu anda turkcell vınn gibi bir cihaz, gps anteni, dokunmatik ekran, ve laptopu şarj edebilecek otomobil şarjı almayı dusunuyorum. tabi bunları calıştırmak için centrafuse gıbı bır program ve navıgasyon programı lazım. bahsettiğim parçaların fiyatları ne cıvardadır. elimde hali hazırda op-com cihazı mevcut bu entegre edilebilirmi? sizce bu sistem sağlıklı çalışırmı ve bana maliyeti ne olur? laptop arka bagajda olunca laptopu çalıştırması nasıl olur. bana hem teknık hemde fıyatları hakkında destek verebılecek bır arkadaş arıyorum. Not: kullanacağım ekran double din boyutlarında olmalı ve on panele yerleşmeli. hepinizin eline sağlık. sizleri seviyorum :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.cartft.com

ekranları burada bulabilrsin ama biraz pahalı burda begen ebaydan al

benim tercihim open-frame ekranlardan yanadır kenarına güzel bi cerceve yapabilrseniz aracın orjinal parcası gibi göreüncektir

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide işin ilginci kimse car pc uygulamasında handsfree telefon kullanmıyormus bu sitede :(

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide işin ilginci kimse car pc uygulamasında handsfree telefon kullanmıyormus bu sitede :(

Ben ihtiyac duymuyom orjinal bluetooth var ama, bana acil
Centrafuse yazilimini indirmek icin link lazim arkadaslar, harita vs de lazim iste her sey lazim bana bu programla ilgili, rapid search de aradim bir sey cikmadi:(:mad::eek: