Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar selamlar. yaklaşık 3 saatte butun yaptıklarınızı sabırla okudum. elimde p4 2.4ghz 512mb ramli 40gb hdd li bir laptop var. dvd surucusu 4 adet usb gırışı ve wireless card ı mecvut. ben şu anda turkcell vınn gibi bir cihaz, gps anteni, dokunmatik ekran, ve laptopu şarj edebilecek otomobil şarjı almayı dusunuyorum. tabi bunları calıştırmak için centrafuse gıbı bır program ve navıgasyon programı lazım. bahsettiğim parçaların fiyatları ne cıvardadır. elimde hali hazırda op-com cihazı mevcut bu entegre edilebilirmi? sizce bu sistem sağlıklı çalışırmı ve bana maliyeti ne olur? laptop arka bagajda olunca laptopu çalıştırması nasıl olur. bana hem teknık hemde fıyatları hakkında destek verebılecek bır arkadaş arıyorum. Not: kullanacağım ekran double din boyutlarında olmalı ve on panele yerleşmeli. hepinizin eline sağlık. sizleri seviyorum :)

3g modemler içinde en avantajlısı turkcell, aylık 35 lira 4gb kotalı, gps anteni 75-135tl arası, laptop için elektirik üreten invertorler var onlardan al bence 60 100tl arası, program ve navigasyon bende var linklerini yollarım. Ama şu anda Türkiye de dokunmatik ekran sayılmıyor! Bu yüzden onu yurt dışından tedarik etmen gerekiyor fiyatını bilmiyorum tam olarak...

Sistemi uzun süredir kullanıyorum bir sorun yaşamadım henüz. Centrafuse navigasyonu biraz zayıf sadece o benim kafamı yoruyor o kadar! :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne dıye aratmam gerekıyor acaba ebay de ona gore uygun bırsey alayım zaten sureklı alışverıs yapıyorum ebay den.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam da bunun soketlerı sol yanında kalıyor. bunu teyp bolgesıne yerleştırırsem sol tarafındakı soketlere ulaşılmaz.. ayrıca bu double din boyutundan buyuk sıgmaz 7 ınch ama cercevesı muazzam buyuk

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ama ekran alırken çözünürlüklerine dikkat edersen daha rahat olur senin için! Düşük çözünürlüklü ekranlarda yazıları okumak yada işlem yapmak daha zor oluyor aklında olsun...