Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

kaplan_381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm herkeze ben elm 327 cihazını aldım fakat bır türlü bağlantı kurmadım bu konuda yardımcı olabilecek kişiler var mı cok sevınırım acıl bır sekılde eğer opel astra g için uyumlu mu değil mi bunuda bilen varsa sevınırım bu konuda acil yardıma ihtiyacım var şimdiden herkese teşekkür ederim

kaplan_381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elm 327 acillllll

selam herkese bu elm 327 cihazını aldım fakat aracımda bılgılerı okutamıyorum bu konuda bana yardımcı olabılecekler var mı yada bu cıhazı kullananlardan yardım beklıyorum acıl bır sekılde simdiden teşekkür ederım herkeze

prof.kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam herkese bu elm 327 cihazını aldım fakat aracımda bılgılerı okutamıyorum bu konuda bana yardımcı olabılecekler var mı yada bu cıhazı kullananlardan yardım beklıyorum acıl bır sekılde simdiden teşekkür ederım herkeze
Bu ürün ile neler yapabiliriz:
- Hata kodlarını okuyup araçtaki arızayı saptamak.
- Arıza ışıklarını söndürmek.
-Hata kodlarını silmek.
- Motor arıza ışığını söndürmek.
- Bütün sensörlerin değerlerini anlık olarak aracı kullanırken görüntüleyebilmek.
- Dinamometre olarak kullanmak.
- Aracın sensör değerlerini sürüş esnasında kaydedip daha sonra inceleme fırsatı.
- Aracın sistem testlerini gerçekleştirmek.
- Manifold Basınç değeri
- Ateşleme avans değeri
- Emiş manifold hava sıcaklığı
- Hava emiş değeri
- Boğaz kelebeği pozisyon değeri
- Oksijen sensor’ü voltaj değerleri
- Anlık Yakıt ayar değeri (short term fuel trims)
Bence yazma ve yedekleme özelligi yok gittigidiyordaki saticinin yazdiklari bunlar ,yanlis bilgi vermek istemem yinede.

burdan pdf formatinda daha ayrintili anlatildi: http://bgtgsm.bg.funpic.de/elm327.pdf

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilaçlı centrafuse nerden indirebilirz bide navigasyon programı için türkiyede centrafuse yerine ne tavsiye edebilirsiniz

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
centrafuse edindim kurdum.

fakat acılısta sürekli onay alıyor dikkat edin cart curt diye bunu iptal edebilirmiyiz sürekli sormasın varmı böle bi özellik.

bide bluesoleil diye bir program daha kuruldu centrafuse ile beraber zırt pırt uyarı veriyor bunudamı ilaçlamak lazım:)

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bluesoleil programı bluetooth için ilaçla onuda:D telefonla bağlantı filan kurabiliyor centrafuse kullanmak istersen :)

kaplan_381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elm 327

elm 327 cahzı aldım fakat bır turlu calıstıramadım bu konuda yardımcı olabılırmısınız tesekkur ederım

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elm327 hakkında bilgim yok! Ancak GPS için igo pc versiyonu tavsiye ederim, en stabil çalışan ve en güncel haritalara sahip program o!