Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
igo pc sesli komut algılayabiliyormu ?

bide centrafuse içinde kullanılabilirmi bu program

o programı tavsiye eden bi kaç kişi daha duymustum elinizde ilaclısı varsa pm atabilirmisinz

bende obd I uyumlu centrafuse içinde calısabilecek bir cihaz arıyorum cengiz abi elm 323 uyar demişti ama ebayde falan bu aralar satısını bulamadım:(

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İgo pc sesli komut desteklemiyor sanırım! Hatta sesli komut destekleyen bir navigasyon programı duymadım... Ama centrafuse içine kendin entegre edebilirsin....

Bu arada elm327 alırken aracınızla uyumlu olup olmadığına baktınız mı acaba? Çünkü her obd cihazı her arabaya uymuyor! Mesela benim arabam Renault Twingo bana elm 327 uyuyor ama araban opel ise sanırım uymuyordur!

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
İgo pc sesli komut desteklemiyor sanırım! Hatta sesli komut destekleyen bir navigasyon programı duymadım... Ama centrafuse içine kendin entegre edebilirsin....

Bu arada elm327 alırken aracınızla uyumlu olup olmadığına baktınız mı acaba? Çünkü her obd cihazı her arabaya uymuyor! Mesela benim arabam Renault Twingo bana elm 327 uyuyor ama araban opel ise sanırım uymuyordur!

magellanlar sesli komut destekler. ben yanlışlıkla mestro 4250 almıştım. magellan diyorsun cihaz say a command diyor. nearest cafe diyorsun rotayı hesaplıyor. ama türkiye için değil bu tabi ki
elm327 opellerde genellike çalışır.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyeleriniz üzere igo 8 kullanmaya karar verdim centrafuse a tanıtmam gerekecek programın linkleri vermissiniz ama hepsi patlamıs

baska biyerdede bulamadım igo 8 pc version un en güncel haline ihtiyacım var

programı edindikten sonra centrafuse ile etklinleştirmek için yardımınızı alıcam
gps receiver olarak globalsat bu-353 kullanmayı düşünüyorum siparişi veriyorum.

radio olarak sateletile radio var centrafuse da, bunu gps anteni alamamıyormu sinyalini

avermedianın falan standart usb radio tv kartları ne derece işe yarar?

obd olayı çok kafamı karıstırdı onu en sona sakladım

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
buğra forumnavigation'a takıl. orası gayet iyi. linkler ölü değil. avermedianın her türlü kartını kullandım. pci pcimcia usb. pişman olacağını sanmam.

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar özelden centrafuse hakkında çok sorular geliyor burada son kez yazıyım..

bende bir hevesle merakla centrafuse u kurdum dört dörtlük her şeyi tanıttım çalıştırdım 5 gün kullanıp sildim.. nedeni ise umduğum gibi bir program çıkmadı ön yüz programı centrafuse.. her şeyi tanıtıp yol gösteriyorsunuz gene o programı çalıştırıyor kendi ön yüzünde frame yapıp.. yani gereksiz bir şey..

bende aracımda centrafuse u sildim yerine normal xp kurdum ekranım zaten dokunmatikdi masa üstüne en çok kullandığım programların kısayolunu ekledim arka planada çok güzel bir opel wallpaper ı ekledim çok orjinal güzel bir şey oldu ve pratik..

hiç olmassa makinada kasılmadan çalışıyordu.. direk media player km player firefox explorer çalıştırıyordum msn falan.. tabi bunları arabada yolda giderken yapıyordum o yüzden tecrübe ile sabit ama illa büyük butonlu havalı bir program olsun istiyorsanız daha sade makinayı yormayan basit ön yüz programları nette var car pc için 300 -500 kb cık onları kullanabilirsiniz..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RS link igo 8 2009 for PC

rar şifresi: warezbb

buradan indirdim ama setup sız çalışıyor normalmidir.

türkiye haritasınıda buldum ama setup olmaması garibime gitti acabaa hakiki pc versiyon değilmi

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
setupa gerek yok. stup sadece pdalar için o da autorun dosyasından çalışıyor ve başlat menüsüne program kısayolu yönetim menüsne de kaldırma linki ekliyor o kadar. keyfine bak.

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar özelden centrafuse hakkında çok sorular geliyor burada son kez yazıyım..

bende bir hevesle merakla centrafuse u kurdum dört dörtlük her şeyi tanıttım çalıştırdım 5 gün kullanıp sildim.. nedeni ise umduğum gibi bir program çıkmadı ön yüz programı centrafuse.. her şeyi tanıtıp yol gösteriyorsunuz gene o programı çalıştırıyor kendi ön yüzünde frame yapıp.. yani gereksiz bir şey..

bende aracımda centrafuse u sildim yerine normal xp kurdum ekranım zaten dokunmatikdi masa üstüne en çok kullandığım programların kısayolunu ekledim arka planada çok güzel bir opel wallpaper ı ekledim çok orjinal güzel bir şey oldu ve pratik..

hiç olmassa makinada kasılmadan çalışıyordu.. direk media player km player firefox explorer çalıştırıyordum msn falan.. tabi bunları arabada yolda giderken yapıyordum o yüzden tecrübe ile sabit ama illa büyük butonlu havalı bir program olsun istiyorsanız daha sade makinayı yormayan basit ön yüz programları nette var car pc için 300 -500 kb cık onları kullanabilirsiniz..

Neden kullanamadığınızı bilmiyorum ama ben 2 yıldır arabamda kullanıyorum centrafuse programını! Şimdiye kadar benim yaptıklarımın dışında hiçbir saçmalama yapmadı (extrem konular hariç)... 2 yıldır hergün açılıyor kapanıyor vs..vs.. fullhd filmler hariç hiçbir sorunum yok. Centrafuse codecleri hd videoları desteklemiyor ne yazık ki... Siz sistem kabuğu olarak kurdunuz sanırım? Böyle yaptıysanız stabil çalışmıyor olabilir... Normal kullanımda hiçbir sorun yaşamazsınız!!! Bu arada çok eski bir makinanız varsa bundan da olabilir...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok centrafuse un kendi özellikleriyle pek işim olmadı bütün componentler external idi misal igo explorer v.b
o yüzden öyle kullanıcağıma ben masa üstümde kullandığım programların kısayolunu koydum gayet pratik hızlı oldu centrafuse a gerek kalmadı..

centrafuse bende sorun çıkardı demedim yada bir arıza verdi sadece gereksiz zaten kullandığım programların hepsi external niye tanıtıyımki ne gerek var km player mediaplayer firefox explorer msn igo google earth v.b masa üstüne bu programların kısayolunu koyunca alışkanlık hep ordan giriyordum yani centrafuse a gerek kalmadı kendiliğinden..

bir ön ile arkadaki kameraları centrafuse a tanıttım çok berbat bir görüntü verdi onada bu iş için üretilmiş bir program indirdim ön ile arka kamera aynı anda cam gibi net bir görüntü ile izliyordum..

centrafuse mantık olarak güzel fazla bir beklentisi olmayan insanlar için ideal ama benim gibi profesyönel ve hedefi amacı yüksek oldumu tam olsun diyen insanlar için uygun bir program değil..

bugraGT

kendi haritaası çok kötü ondan bir verim alamassınız igo yu kurucaksınız bilgisayarınıza haritalarıyla onuda centrafuse a göstericeksiniz.. navigasyonu ancak öyle çözebilirsiniz.. tabi kaliteli bir navi istiyorsanız.. internette varsa google map de çok faydalı oluyor gerçi onu navi olarak kullanamıyorsunuz ama çok faydalı oluyor yer bulmada falan..

Son düzenleme: