Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benden bir tavsiye... Kesinlikle vga yada dvi girişi olan bir ekran kullanın, diğer türlü çözünürlük çok düşük olacağından yazıları göremezsiniz! Dediğimi normal bir pc yi 37 ekran tv ye bağladığınızda anlarsınız :) Ayrıca arabada kullanacağınız pc nin dokunmatik ekran olmaması bence pek mantıklı değil! Çok ucuz bir sistem gibi görünecektir kâatindeyim! Tabi ki bunlar benim nacizane görüşlerim ve düşüncelerim. :)

aykut35-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASUS R2E800DR umpc xp ile yada yeni çıkan windows 7 ile çok güzel çalışır bence. Öncelikli olarak düşünülebilecek bir sistem. Tabi bu benim varsayımım daha önce hiç denemedim. Ancak vista yüklü gelen bir sistemin xp ve 7 ile çalışması daha stabil olacaktır. Burası yeri değil ama windows vista şimdiye kadar gördüğüm en iğrenç ve gereksiz işletim sistemi :)

DarK_DrivE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi ilk denemem için OBDII cihazına ihtiyacım var op-com yada elm327 ebay hakkında tecrübeli arkadaşlar bir fiyat verebilirmisiniz bununla ilgili? Nette birkaç şema buldum birini deneme imkanım oldu ama sadece kendi yazılımıyla kullanılıyor ve başarısız..Bize uymaz.Zaten uyumadım birşeyler bulma çabasına :) Yardım :)
Ebayda denk geldiğim elm327 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ELM3...Z260401222587QQptZMotorsQ5fAutomotiveQ5fTools
Bunu kullanan varmı acaba?

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Ağrıtıyorum :D
Bir arkadaşla anlaştık tech2 cihazı alıcam fiyatıda uygun.Bunu kullanabilirmiyim acil yardım gerek yoksa boşuna alıcam
tech2 ayarları zor yazılımı sorunlu menüsü sınırlı versiyonu olmayan bir cihazdır. opcom almalısın. bu arada aracın obd2 mi yoksa obd1 mi kullanıyor ona da bak. obd1 10 pinli obd2 16 pinlidir.

elm güzel bir cihazdır ama opcom kadar menüsü yoktur. araç bakımı ve arıza tespiti için alıyorsan opcom, centrafuse için alıyorsan elm al

DarK_DrivE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi hepsini kullanmak istiyorum tabiki centrafuse içinde kullanacağım ama zaten bir bilgisayar olduğu için araçta arıza tespit ve bakımı içinde kullanıcam.O zaman op-com cihazlara yönelmeliyim doğru mu?

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mokia , Darkmoon , Sozberk

Arkadaşlar Centrafuse indirmek için link verirmisiniz.

Selamlar

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Cengiz'de veya Hakan'da vardır. Ben malesef henüz carpc'ye terfi edemediğimden kullanmıyorum.