Chrysler(PT cruiser)hakkinda düsünceleriniz

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0146597200002.jpg
Slm arkadaslar,araba görüntü acisindan hosuma gidiyor ama nasil bi arabadir bilmiyorum.görüslerinizi alabilirmiyim,simdiden tsk

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla teknik bakımdan bir bilgim yok ama dizayn bakımından kusura bakma ama berbat bir araba..Hatta chrysler in yüz karası diyebilirim..Tabii senin beğenmen önemli,benimki kendi fikrim sonuçta..Hayırlı olsun...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Valla teknik bakımdan bir bilgim yok ama dizayn bakımından kusura bakma ama berbat bir araba..Hatta chrysler in yüz karası diyebilirim..Tabii senin beğenmen önemli,benimki kendi fikrim sonuçta..Hayırlı olsun...
katiliyorum

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hem içi hem dışı komple tasarımı rezalet...
motor desen o daha berbat...
hadi burda vergi falan durumlarından güzel araba almak zor ama Almanya'da o kadar da zor olmasa gerek.. Köyden almanyaya işçi olarak gidip işçi olarak dönen ama altında en azından BMW 3 yada mercedes C serisi olmayan pek tanımadım ben...

hazır elinde fırsat varken bi dolu da seçenek varken bu araba benzetmesine para verme...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahaha arkadaşlar bu araba iidir ki hemde çok iiidir ben tavsiye ederim farklı tasarımı ve sunduğu donanım ve konfor özellikleriyle ve kasasını kaldırıp yürüten motoruyla tercih edilebilecek bi araç fakat kılı kılına alcak parayla olmaz zevk için alınıp binilir...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut abi söylnecek herşeyi söylemiş:D bize bişe kalmamış.. umut abiye katılıyorum

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
allahım arabanın fiyatına bakarmısınız :S Resmen bedava türkiyede o fiyata şahin var ya !

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allahım arabanın fiyatına bakarmısınız :S Resmen bedava türkiyede o fiyata şahin var ya !

Tercih sebebi birazda ucuz olmasindan kaynaklaniyor:)cünkü ayni paraya 2000 opel alabilirsin,yorumlar icin tsk