Chrysler(PT cruiser)hakkinda düsünceleriniz

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahaha arkadaşlar bu araba iidir ki hemde çok iiidir ben tavsiye ederim farklı tasarımı ve sunduğu donanım ve konfor özellikleriyle ve kasasını kaldırıp yürüten motoruyla tercih edilebilecek bi araç fakat kılı kılına alcak parayla olmaz zevk için alınıp binilir...

Tesekkürler berat yorumlarin icin,teknik olarak daha fazla bilgin varmi acaba,özeliklede motor hakkinda

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sen kafaya koymuşsun abi bu arabayı almayı, ne kadar danışsan ne kadar olumsuz söz söylense de onları duymazlıktan gelerek iyi yorumlara bakıp bu arabayı almaya iyice yöneleceksin gibi geliyor bana..
araç motoru bir amerikan.. ne beklersin? büyük hacimli bir motor, o kadar hacme göre hiçe sayılacak bir güç, yanında lıkır lıkır benzin tüketimi... gürültülü çalışma, kısa motor ömrü, zor ve zahmetli bakım... daha saymaya gerek var mı?

karar senin tabi ama otomotiv makina müh. bir kardeşinin tavsiyesi bu arabayı alma yönünde ...

hayırlısı olsun ...

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berata sonuna kadar katılıyorum.. maliyet analizi yapanlar düşünmesinler bile..

Chevrolet HHR ve bu chrysler PT cruiser, Al Capone'lu yıllara 1930-40 lı yıllara atıfta bulunan; retro design diye tarif edilen arabalardır. Hedef kitlesi farklı bunların..

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kafaya koymuşsun abi bu arabayı almayı, ne kadar danışsan ne kadar olumsuz söz söylense de onları duymazlıktan gelerek iyi yorumlara bakıp bu arabayı almaya iyice yöneleceksin gibi geliyor bana..
araç motoru bir amerikan.. ne beklersin? büyük hacimli bir motor, o kadar hacme göre hiçe sayılacak bir güç, yanında lıkır lıkır benzin tüketimi... gürültülü çalışma, kısa motor ömrü, zor ve zahmetli bakım... daha saymaya gerek var mı?

karar senin tabi ama otomotiv makina müh. bir kardeşinin tavsiyesi bu arabayı alma yönünde ...

hayırlısı olsun ...

Söylediklerin dogru aslinda,insan almaya yönlenince negatif yorumlari duymuyo:)ama dedigim sadece görüntü olarak hosuma gitmisti biraz,bide fiyat cazibesi,teknik olarak bi bilgim yoktu,senin gibi isin ehli birisinden duyduktan sonra tekrar düsünmeli:(yorumlarin icin cok tsk

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac dışardan bana çok lüksmüş gibi görünüyodu am içerdeki malzeme chery gibi sinyal kollaraına bakarsanz daha net anlarsınız vites koluda aynı şekilde

motor olarak verilmi bi motor 2.4 turbo 223hp

tip olarakta siyahı bence çok yakışıyo çünkü klasik tarzda bi arac ve araclar çok esiden sadece siyah boya oldugu için siyah renkteydi gercek bi klasik gibi duruyo

aracın içi dürüstce yüzünüze karsı söleyim rezil :(

motor güzel tip güzel siyahta olursa iyi olur :)

bide motor amerikan yüksek hacimlli denilmiş, amerikan markası olabilir ama direk avrupa pazarına sunulmus bi arac amerikada araba bakıyorum 5.7 v8 önüme gelen çogu arac

3. litrenin altında dogru düzgün aracları yok 1.6 araba gördm oda bizim japon civic ies

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac dışardan bana çok lüksmüş gibi görünüyodu am içerdeki malzeme chery gibi sinyal kollaraına bakarsanz daha net anlarsınız vites koluda aynı şekilde

motor olarak verilmi bi motor 2.4 turbo 223hp

tip olarakta siyahı bence çok yakışıyo çünkü klasik tarzda bi arac ve araclar çok esiden sadece siyah boya oldugu için siyah renkteydi gercek bi klasik gibi duruyo

aracın içi dürüstce yüzünüze karsı söleyim rezil :(

motor güzel tip güzel siyahta olursa iyi olur :)

bide motor amerikan yüksek hacimlli denilmiş, amerikan markası olabilir ama direk avrupa pazarına sunulmus bi arac amerikada araba bakıyorum 5.7 v8 önüme gelen çogu arac

3. litrenin altında dogru düzgün aracları yok 1.6 araba gördm oda bizim japon civic ies

Dogru,özellikle vites kolu benimde hosuma gitmedi,otomatik vites iyi ama.bide yeni modellerin ic dizayni bi parca daha iyi

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berata sonuna kadar katılıyorum.. maliyet analizi yapanlar düşünmesinler bile..

Chevrolet HHR ve bu chrysler PT cruiser, Al Capone'lu yıllara 1930-40 lı yıllara atıfta bulunan; retro design diye tarif edilen arabalardır. Hedef kitlesi farklı bunların..

Nereymis kardes bunlarin hedef kitlesi

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksek hacimden kasıt 4 silindirlilerin big block'u anlamını taşıyor bilmediğinizden anlamanızı beklemiyorum ztn