Çin Otomotiv de adımlarını büyük atmaya başladı

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlara verilecek olan her kuruşa yazık. taksi tutarım daha karlı olur

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biri dur demeli bunlara artık

elnino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğurcan urgan' Alıntı:
ya arkadaşlar yapmayın Allah aşkına yok ben alırım yok süper olmuş yok kıl olmuş yok yün olmuş felan filan,geçin bunları ya,opelden vw audi den mercedesten inip bunlaramı bınıceksınız.ucuz dıe alacagınız bu otomobıle benzeyen sahte araçlar bir süre önce başlayan motor furyasına dönüşek,150 km hızla gıderken frene bastıgınızda bi bakıcaksınız kimse yok ohhhop araç akardıyon sizde selamınaleküm araba hurdaya siz (Allah korusun) mezera.yada almışsın hatununu bi hafta sonu gezeyim dıceksın yolda stop,alo kurtarıcı yolda kaldım kız arkadasıma rezıl oldum,hafta sonum zehir oldu,zamanım heba oldu,masraf dağ oldu.burdaki herkez otobomılcı öyle deılmı?taa çin de üretilmiş,taa ordan buaraya ithal gönderılmiş,burda devlet vergıden aracı kucağa almış fıyat 2 ye katlanmış,ee sonra genel distirbütör bundan kar etmiş bayiisıne satarken,ee bayii kar etmeden veremez dimi o da koymış karını satışına da 15bin ytl demiş hem de en lüx araca.yokk daha neler beyler,hayat bu kadar ucuz olamaz.bu adamlar her sektörü bıtırıp dünya devi olma yolunda herturlu işi yapacaklar hemde KALİTEDEN &100 ÖDÜN VEREREK. BUNLARI DÜŞÜNÜM DERİM ONDAN SONRA ALMAK İSTEYEN VARSA ALSIN YINE,ne diyim..
ama arkadasım kus serisinden iyidir hemde hemen hemen aynı fiyata

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kuş serisinden bile berbattır hiç değilse o araclar her daim var bunlarrrrrrrr?
bi yıl uretılecek otekı sene dıstrubutoru batacak fabrikası yanacak vs vs hapı yutacaksın sonra hak getire yedek parçayı...........

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D abi ben helal olsun diyorum ve yapmış adamlar diyorum biz utanalım bence tek yaptığımız emniyet kemeri oda alman ortaklı.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
:D abi ben helal olsun diyorum ve yapmış adamlar diyorum biz utanalım bence tek yaptığımız emniyet kemeri oda alman ortaklı.

katılıyorum...Türkiye de ne üretiliyor...???Takdir ettim herifler patentte almış öyle yada böyle dünyaya hakim olacaklar işte...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Pabucumun çekik gözlüleri ... :mad:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle deme abi adamlar öyle yada böyle yapıyor sloganları ne biliyormusun öyle yada böyle ne şekilde her şekilde bir eve girmek...ve başarılılar şuan herkesin evindeler...ama bir şekilde...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
h100 e 4 ytl ye fren balatası mı???????????????? çinden mi geliyo bu balatalar. ya bız tanesıne 90 mılyon verıyoruz yapmayın ya