Çinli Arabalar Güvenilir mi?

Çin kökenli bir araba alır mısınız?

• evet

Oy: 28 17.9%
  • hayır

Oy: 128 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    156

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tırsarak araba sürülmez..farzedin biri yandan çarptı..eeee ne oldu iyi araba kullnmak..öldün gittin işteee..Sağlam kafa sağlam vücutda ,sağlam araba sağlam markada bulunur.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chery alıp içine rollcage koyarsanız orası başka tabi:D:D

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ben asla kesinlikle isterse 10 milyar olsun yine binmem ve kimse alınmasın ama bu arabaya binerim diyenler zaten o arabanın sunduğu vasat bi güvenlik sistemi olan arabalara bindikleri için kabul ediyorlar sanırım ben aynı testlerden 5 yıldız almış bi araca biniyorum isterseler o arabadan 5 tane verseler binersem namerdim arkdaşlar canınızı bu tür arabalaramı emanet ediceksiniz ya !

Son düzenleme:

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
04crush72206dy3.jpg

Yaw üstteki mankene baksanıza.

Obile bindiğine pişman olmuş gibi

:):):):):):):)

ahmetcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanki doğan şahin renault brodway çok mu güvenli.o paralara alabiliceğiniz arabalarla karşılastırın çin arabalarını.x5 in fiyatı 150 mlyr cin araçları 36000 enfulu.5 kat fark avr arada olcak o kadar ne kadar para o kadar köfte arkadaşlar

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz daha sabır, kısa süre sonra yollarda göreceğiz bu araçları, sağlamlıkları ve güvenilirlikleri yaşanarak öğrenilecek

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahinimiz Doğanimiz Bundan Sağlam Gibi Geldi Bana... Ben 30 A Binmem şahsen... Uzak Dursun

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belgeselını ızlemıstım bır çin malı aracın uretim bandı tamamen alman teknolojısı ve cok gelişmiş bir fabrikaları vardı arac teknolojileri de almanlardan dolayısı ile
yani sandığımız gibi cok da vahim araçlar değilmiş ve türkiyedeki satış fiyatları da hiç de yabana atılır tutarlar olmayacakmış yalnız bir spor modeli vardı markayı hatırlayamıyorum ama cok da güzeldi ne yalan soyleyeyim.