Çinli Arabalar Güvenilir mi?

Çin kökenli bir araba alır mısınız?

• evet

Oy: 28 17.9%
  • hayır

Oy: 128 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    156

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu jipe binmeye cesaret eden varmı. Tam yazdıkları gibi kutu kola gibi ezilmiş araç

jianglinglandwindxxltcmnn8.jpg

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer 150 milyarlık bi x5 ile neredeyse eş değer özellikleri sunuyorsa ve de 30 milyara satıyosa tabi binerim..

cbturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu testler 50 80 120 km hiz araliklarinda yapılır zaten bu hiz uzerinde hic bir arac tam emniyet saglayamayaz benim tavsiyem ne kadar elinizde zayıf guvenlikli bir arac da olsa eger siz isini bilen ciddi bir soforseniz ki bundan kastim kurallara uyan ve arabasını iyi taniyan en az hasar la donersiniz full alfabe dedigimiz abs ebd vs vs tarzi araclarlada cok buyuk kazalar yapılabiliyor ( hatta bir bayan arkadasim aracında abs oldugu halde pompalma tabir edilen fren kullanıyordu ven ben bunu ona anlattigimda freni denedi ve cok korktu yani once suruculer olarak bizler iyi tanicaz araclari sonradan bu testlerin pasif guvenlik elemanlarina kendimizi emanet edelim saygilar yoksa cin iran turk alaman farketmez 130 la neyi duvara vursanız ayaklarinizi kirik bilin saygilar

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben katılmıyorum şahsen Alman Özellikle Mercedes dedin mi güvenlik olayı biter benim için sonuçta Mercedes in içindeyken bişey olmayacak demiyorum ama misal Mercedes le 130 la çarparsınız bacaklarınız kırılır ama X bi araçla 130 la çarparsınız kafanız kırılır

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten 130 gibi bir hızla çarpışmada herşey şans işi ama tabi arabada çok önemli bir faktör mahoni arkadaşımıznda dediği gibi bir mersedesle vurmak var birde gidip dandik bir arabanın vurması var

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu hayir diyenlere x5 30 milyara satsalar. hemen alirlar haa..

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coldekiadam' Alıntı:
Eğer 150 milyarlık bi x5 ile neredeyse eş değer özellikleri sunuyorsa ve de 30 milyara satıyosa tabi binerim..
aynen katılıyorum