Çizikler(acill)

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Daha öncede bahsettiğim gibi aracımda bulunan çizikleri sigorta şirketi karşılayacaktı.Bugun gittim kontrol ettiler.4 yeri boyatma hakkım varmış.Araçtaki çiziklere göre sağ ve sol ön çamurluk+kaputtaki 2 yer boyanıp komple cilalancakmış.Sizce bunu yaptırmalımıyım?Satarken çiziklerin olması mı daha iyi yoksa boyanması mı?Karasız kaldım arkadaşlar:( Yardımlarınızı bekliyorum....Randevu günü gelmeden karar vermeliyim.Eğer olmaz derseniz iptal ettircem hemen.Bu arada exper "sadece çiziklerin üstüne boya atıcaz fakat komple cila çekicez.Satarken de boyalı olduğu anlaşılır" dedi

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çizikler çok büyük ve derin değilse bence hiç boyatma.Sağ,sol çamurluk ve kaput boyandığı zaman satarken seni zorlar diye düşünüyorum.

mehmetsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞalr Ayni Dert Ben De Var. Ama Bİzİkİsİ Bİraz Yapay.her Karne DÖnemİnden Bİ Hatira Var Araba Da.ÖĞetmenİm Ben.rÜtÜŞ Fİlan Yaptirdim Ama Hala Da Her Yerİnde Var.servİsten Foto Çekerİz Satarken GÖsterİrsİnİz Problem Olmaz Dedİler Ama Bende Kararsizim.harİta YapmiŞ Çocuklar Valla.

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bende öğretmenim okula arabamla gitme zevkini yaşayamıyorum gittigim günlerde arabama yeterince zarar veriyorlar.....Arkadaşın arabası içinde ben olsam boyatmazdım çünkü satarken açıklaması zooor olacak çizikten boyattım desen kimse inanmaz sen alırken biri sana çizikten boyattım dese çok inandırıcı gelmez.....Bunları düşünerek kararını verirsin..Şimdiden kolay gelsin.

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ:ÖMER KOÇ

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AMA HOCAM O SİLAH SİZE HİİÇ YAKIŞMAMIŞ.Resimdede olsa çook soğuk,düşüncelerim içinde bana kızmayın...

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu dert sadece öğrentmenlerde var galiba.Benim annemde öğretmen arkadaşlar:)Bazen okula gidiyor arabayla herhalde yine çocukların işi....Walla şimdi korktum biraz.Çünkü Allah nasip eederse seneye bu zamanlar arabamı satmayı düşünüyorum.Açıklaması zor gerçektende.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben de öğretmenim ve okula sürekli aracımla gidiyorum ama bugüne kadar bu tür birşey başıma gelmedi çok şükür.O yüzden ilköğretim okulunda çalışmayı seviyorum.Aslında lise öğretmeniyim.Boya işine gelince bence çok fazla rahatsız etmiyorsa boyatma.Arkadaşların da söylediği gibi ilerde satarken kaza yaptın da boyattın sanar adam ...

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya

Araca Uzun Vade Binmeyi Düşünüyorsan Vede Titizsen Boyat Yoksa Kesinlikle

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benc boyatma kalsın.sonra satarken bir sürü sıkıntı çekersin.