c'mon eksikleri

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de arka fren sistemleri disk olsa!!!!

En azından 90 hp lik cdti modellerinde.

Bu çağda kampana fren birazcık eski :eek: kalıyor.

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac da cok plastik kullanmışlar
ali012gp0.jpg

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alim34 daha büyük bi resim yokmuydu?
poster yaptırabilirimde o yüzden soruyorum:rolleyes:

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanıcısı değilim fakat bayide incelemeye gittiğimde dikkatimi fazlasıyla çeken hatta sorularımla satış görevlisinin baya canını sıktığım hususlar

-30 milyarlık enjoy+spor paket versiyonunda bile aracın yol bilgisayarı standart değil(herifler kıytırık grande puntonun en alt versiyonunda standart koyuyor sen full arabaya koymuyorsun enjoy+sp yi bırak cosmoda bile ek paketle veriyorsun)

-en çok komiğime gidenide arka camların her versiyonda manuel olması.Satış temsicisinin buna yanıtı: efenim güvenlik için öyle yapıyoruz.Ne güvenliğinden bahsediyorsunuz dedim? çocuk güvenliği efendim dedi.Arka cama eli filan sıkışmasın diye malum aile arabasıymış ya beni bilgilendiriyor:D
Mantık hatalı.Madem amacın güvenlik sen bunu ucuz yönden donanımı koymayarak değil donanımı geliştirerek çöz.Sıkışma kontrol modülü koymak arka camlara çok mu zor?

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanıcısı değilim fakat bayide incelemeye gittiğimde dikkatimi fazlasıyla çeken hatta sorularımla satış görevlisinin baya canını sıktığım hususlar

-30 milyarlık enjoy+spor paket versiyonunda bile aracın yol bilgisayarı standart değil(herifler kıytırık grande puntonun en alt versiyonunda standart koyuyor sen full arabaya koymuyorsun enjoy+sp yi bırak cosmoda bile ek paketle veriyorsun)

-en çok komiğime gidenide arka camların her versiyonda manuel olması.Satış temsicisinin buna yanıtı: efenim güvenlik için öyle yapıyoruz.Ne güvenliğinden bahsediyorsunuz dedim? çocuk güvenliği efendim dedi.Arka cama eli filan sıkışmasın diye malum aile arabasıymış ya beni bilgilendiriyor:D
Mantık hatalı.Madem amacın güvenlik sen bunu ucuz yönden donanımı koymayarak değil donanımı geliştirerek çöz.Sıkışma kontrol modülü koymak arka camlara çok mu zor?

sanırım otomatik camlarda sıkıştırma kontrolu şart. ben inanmıyorum açıkcası güvenlik için olduğuna. zaten fazla direnç gören camlar hemen geri açılıveriyor. güvenlik için arka kapılarıda koymasaymışlar. kapıyı açar aşşa atlar çocuk bu. ne güzel tek kapı spor versiyon olurdu hepsi

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım otomatik camlarda sıkıştırma kontrolu şart. ben inanmıyorum açıkcası güvenlik için olduğuna. zaten fazla direnç gören camlar hemen geri açılıveriyor. güvenlik için arka kapılarıda koymasaymışlar. kapıyı açar aşşa atlar çocuk bu. ne güzel tek kapı spor versiyon olurdu hepsi

yaaanniiiiiiii orada da söyledim bunu en azından daha geçerli cevaplarınız olsun yapmayın çocuk mu kandırıyorsunuz çocuk güvenliği derken dedim.sıfır kmde opel almak çok pahalıya geliyor 2.el tercih etmek bence çok daha mantıklı

realjackal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce hyundai getz sahibiydim.
büyük bir kaza geçirdim ve 2 ay önce aracımın pert olmasıyla marka model değiştirmeye karar verdim.
önce puntoları inceledim. plastik malzeme kaliteleri oldukça düşüktü.
daha sonra cmonda karar kıldım.
bence cmon kaliteli+güvenli olduğu hissini hemen uyandırıyor insana.
tabi sınıfının en pahalı aracı olmasından ötürü araçlarımızda herşeyin eksiksiz olmasını istiyoruz hepimiz.
Cmon un eksiklikleri ve kötü yönleri;
-Arka manuel camlar
-Topido küçük ve aydınlatması yok
-Arka tavan lambası yok
-Kol dayama yok
-Kapılardaki kilit düzeneği diğer corsa versiyonlarından farklı olduğundan gıcırdamalar
-Yol bilgisayarı yok
-Yan görüş açısı oldukça kötü

gibi sıralayabiliriz.
Diğer yandan;
-Kaliteli malzeme kullanılması
-Aracın dışında kullanılan plastik malzemelerin az olması
-Güvenlik tertibatlarına önem verilmiş olması
aracın albenisini artıran özellikleridir.
Bunlar tamamen kişisel yorumlarımdır.
Saygılarımla.