Çok ACIL hatta 1 saatlik Konu---Lassa mı? Brigstone mu?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babamla konuştuk şimdi 1 saat sonra fizik tedaviden geliyor ve lastik alamaya gidicez.

Lassa İmpetus Revo mu? 140 tl

Turanza Er 300 mu 155 tl

Dot tarihleri yakın 3 aylık ikisi de ;) Bu gün kesin takarız. Benim için çok Acıl.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEN LASSA impetus sport kullanıyordum üç senedir ,cok sert lastik hangi lastikçiye sorsam iyi değil sen nasıl bir hata yapmıssın hem ince yanak hem lassa alarak dedi,ama hakkını yememek şazım cok sağlam bir lastik ama yine de ben olsam impetus serisi almam hatta, lassa almam.

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ikiside aynı teknoloji ve anynı altyapıda yapılıyor diye biliyorum zanedersem aralarında sadece isim farklılığı var. Bence Lassa.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sessizlik arıyoruz lastikte tabi birazda konfor yol tutuşundan biraz ödün verebilirz yani :)

Michelin istemiyoruz Continental de ;)

Son düzenleme:

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımda Turanza var gayet memnun ama bana biraz konforsuz gibi geldi.Bu arada benim eski lastiklerim michelin di, şimdi kışlık hankook i pike aldım ve michelin in ne kadar rahat bir lastik olduğunu farkettim.Michelin olmaz diye yazmışsınız ama sessizlik ve konforda en iyisi michelindir.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımda Turanza var gayet memnun ama bana biraz konforsuz gibi geldi.Bu arada benim eski lastiklerim michelin di, şimdi kışlık hankook i pike aldım ve michelin in ne kadar rahat bir lastik olduğunu farkettim.Michelin olmaz diye yazmışsınız ama sessizlik ve konforda en iyisi michelindir.

Michelin çok yıpranan bir lastik onun için istemiyoruz. Avrupa da ki gibi yolarımız olsa hiç durmam Michelin alırım ;)

60TL fark çok değil Brigtone mu alayım yani ?

Birigtone çok sertleşmez değilmi beni korkutan o :)