Çok ACIL hatta 1 saatlik Konu---Lassa mı? Brigstone mu?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun ınsallah sonuc ıyı olur...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden peki test sonuçları çok farklı çıkmış ?

biz buna marka psikolojisi farkı diyoruz.

ben aynı marka zımpara kağıdını kendi markam ile satıyorum,
benle aynı yerden aynı banttan alan ama arkasında markası yazmayan rakibimde satıyo.

ama müşterilerimize sorduğumuzda (onlarda burdaki gibi test yapıyorlar yıllık maliyetleri düşürmek adına sürekli kaç numune çıkardığına yüzey kalitesine bakılan değerlendirmeler bunlar.) benim sattığımın daha iyi olduğuna kanaat getirip benden alıyorlar.

olay budur.

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz buna marka psikolojisi farkı diyoruz.

ben aynı marka zımpara kağıdını kendi markam ile satıyorum,
benle aynı yerden aynı banttan alan ama arkasında markası yazmayan rakibimde satıyo.

ama müşterilerimize sorduğumuzda (onlarda burdaki gibi test yapıyorlar yıllık maliyetleri düşürmek adına sürekli kaç numune çıkardığına yüzey kalitesine bakılan değerlendirmeler bunlar.) benim sattığımın daha iyi olduğuna kanaat getirip benden alıyorlar.

olay budur.

maalesef size katılmıyorum.

yukarıda da yazmıştım önce lassa sonra bridgestone kullandım. birbirine eşdeğer lassa miratta ve bridgestone b330 evo lastikler. bridgestone lassaya göre çok daha iyi.

neyse, arkadaş tercihini yaptı zaten konuyu uzatmaya gerek yok sanırım. saygılar.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef size katılmıyorum.

yukarıda da yazmıştım önce lassa sonra bridgestone kullandım. birbirine eşdeğer lassa miratta ve bridgestone b330 evo lastikler. bridgestone lassaya göre çok daha iyi.

neyse, arkadaş tercihini yaptı zaten konuyu uzatmaya gerek yok sanırım. saygılar.

yazmışım ya marka psikolojisi diye:D:D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikçiyle uzun uzun konuştum.Ve o da lassa ile Birdgestone ile aralarına fark olmadığını söyledi :) Güzel lastik ya ilk 50 km memnunum :D

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de bugün impetus revo aldım. eski lastiklerim continentale göre çok sessiz, arabam sanki sınıf atladı. ilk günkü izlenimlerim iyi yönde ama gün geçtikçe ne duruma gelir yine arkadaşlarla paylaşırım..