CoMMoDoRe. . .

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamanının en göz alıcı arabalarındanmış.Eniştemde de vardı.Allah kazadan beladan korusun.Daha çok yol gider.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 yıl 84 model 2.0 rekord a bindik.. arkadan itiş.. çok sağlam arabalar... şimdikilere taş çıkarırlar sağlamlıkta...

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0-100 kaç saniye?:D:D şaka bi yana ilk defa görüyorum ya da daha önce hiç dikkat etmedim. Çok güzel bir araç. Allah kazadan beladan korusun.

sağol kardeş allah cümlemizi korusun...

ama şu 0 dan 100 konusuna gelirsek senin aracından çok daha hızlı olduğunu söyleyebilrim... en son kurbanım 2005 vti sedan. 180 kadar çıktık baktım gelemiyor kestim gazı :) 220 km çok rahat görebilen bir araç commodore! mesela taşı bana attığın için senin aracından örnek veriyorum.diesel corsa 120-130 dan sonra bayılmaya başlar. arkadaşımın aracından bilirim. turbo 100 kmden sonra pek etki etmiyor! ama cih motor 2500 100 km den sonra 2. boğazı açarak delirerek hızını arttırmaya devam ediyor! Silindir hacmi farkı burada ortaya çıkıyor! inşallah askerden sonra şu bi türlü yapamadığımız restore işini yaparızda sizlerin karşısına çıkarız! görünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
dip not: hiç bir eski arabayı küçümsemeyin! bu gün eski amerikan arabalar 250 ila 600 hp güç üretiyorlar...

ahmetcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel Araba
Hatasiz Kazasiz Kullan
Yol Yapmak çok Güzel Olur Diye Düşünüyorum

COMMODORE GS/E

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) valla helal olsun sana!helal olsun çünkü bu arabayı bu yaşa bu temizlikte getirmişsin ya . bende de daha doğrusu babam da 75 commodore gs/e vardı çok iyi bilirim.çok ama çok zevkli muhteşem araçlardır.bastın mı gitmem demez,sağlam ,karizmatik ve prestij sahibi araçlardır.sen zaten kıymetini biliyorsun belli ama daha da kıymetini bil arasanda yok artık commodore ler.:cry: benim zorumla babam sattı ama şu an bin pişmanım keşke sattırmasaydım.:cry: ALLAH kaza bela vermesin ve sizi bir ömür ayırmasın.maaşallah maaşallah...:rock

DoGuKaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coq super araba yaw iyiki orjinali bozmamışsın yaw özelliğini yitiriyor arabalar

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coq super araba yaw iyiki orjinali bozmamışsın yaw özelliğini yitiriyor arabalar

evet orjinallik konusuna bende katılıyorum! aracı orjinal modifiye etmek çok önemli. yoksa özünü yitiriyor. bi aralar önü çok kafama takılıyordu. çirkin gelirdi gözüme. ama artık önüde hoşuma gidiyor. sadece ön panjuru komple siyah yapacam ve üstteki vinllyi sökecem. kaputa 2 siyah cizgi yeter gibi ama onuda deneyip görecem :) jantları değişecem. çok hantal yapıyor! 2. viteste pek kazımıyor çünkü :( nyse 11 ay kaldı ... bi biterse şu askerlik kavuşacam aşkıma . . . bu arada yorumlarınıza herzaman açığım ... saygılarımla

x x x hakan

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evetttt arkadaşlar 7.5 ay kaldı :) Zaman aslında okadar çabuk geçiyor ki insan forumda yazılanlara bakınca daha iyi anlıyor. İzinden yeni geldim istanbul harikaydı... Commodore uykulu 5 ay yatmış olsada 2-3 günde kendine gelebildi. . . Bu arada e-5 te sol şeridi çok fazla meşkul ettiğimiz için 1,4-1,6-2,0 araçların tümünden özür diliyoruz :)

x x x hakan