CoMMoDoRe. . .

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek o zamanlarda benzin sıkıntısı varmış.

Benzin sıkıntısı olduğunu sanmıyorum. Tabi göreceli 1 yorum olmuş fakat bu araçlar enjeksiyonlu değil kalbüratörlü olduğu için boğaz olayı var 2 kat fazla benzin yer. Araç 80 km den sonra 2'nci boğazı açmadan hızlanamıyor. Rokete aldığımız zamanda (otomatik şanzumanda) aynen 2'nci boğazı açar... Yol bilgisayarı malesef icat olmadığı için konmamış... Umarım sizleri bilgilendirip-aydınlatabilmişimdir.
icon6.gif

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 sene gecmis aradan :) Mesajlari okuyunca bol bol guldum... Keske Commodore kalabilseydi elimizde satmasaydik. Simdi dursa komple restore ederdim weberleri takardim hayalimdeki projeyi bitirirdim... Kismet degilmis demekki. Ayrica arac hic yavas degildi kirmizi ibrelere laf carptiran arkadaslar :) Baya iyi adrenalin veriyordu agir kasasina gore... Hele weber takilsa 180 hp kadar guc alirdik bence ...

OpelciSercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bi gün bi Diplomata binmek ve sürmek istiyorum 5.4L V8... hastasiyim ^^

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasi ya!! Sattin mi arabayi hocam? Bende masallah falan dicektim, nereye sattin, hala trafikte mi?

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafikte arac su anda sanirim alan topluyordu. zaten masraf gerektirmeyen bir aracti. kaporta boya ve ufak tefek yuruyen icin masraf yapilmasi gerekiyordu. eger 10 lira harcarsa mukkemmel bir commodore sahibi olur. Insallah toplar bana geri satar tek dilegim :)

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
77 model D kasa rekord 2000 var bende, satmak degil, bi ariza olsa canim yanar o derece! Elimin deymedigi noktasi yok:) ben yerinizde olsam arabayi arastirir bulur, adami ikna eder geri alir toplardim! Ozaman daha anlamli olur araba, ayriyetten memlekette cok ama cok nadir bulunan bi klasik sahibi olmus olurdun bana sorarsan;)

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben su an amerika`dayim. Benim asil merakim v8 amerikanlar ve cok sukur su an tam istedigim gibi bir canavara sahibim . ama commodore ile universite ve genclik yillarimi gecirmemin yaninda ilk arabam olmasida bana ayri bir heyecan katti. 3 sene once arabayi koyacak bir garajimda yoktu ama simdi kapali yerimde mevcut. bakalim hayirlisi alabilirsem geri almayi denerim... aracinizin degerini iyi bilin yeniler pilastik ve sadece sorun cikariyorlar...

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla gozumu icinde actim arabamin desem yeridir degerini bilmenin otesindeyim yani, bi uzvum parcam oldu artik:) arada okyanus olmasa burdan amerikaya bile giderim tik demez bunada eminim:) ins. Geri alirsin commodore'u mukemmel bi araba bence

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gule gule kullanin arabanizi. gordum videolarini massallah. burada isin kotusu kadett manta var ama commodore rekord yok :( mesela cok temz bir manta satilik ama ilgimi cekmiyor mantalar...

http://tampa.craigslist.org/hdo/cto/3401220126.html

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gule gule kullanin arabanizi. gordum videolarini massallah. burada isin kotusu kadett manta var ama commodore rekord yok :( mesela cok temz bir manta satilik ama ilgimi cekmiyor mantalar...

http://tampa.craigslist.org/hdo/cto/3401220126.html

eyw saolasın. o manta amerikadami yahu? mükemmel durumdaymış ama helal olsun adamlara!! aslında amerikada olması gereken A kasa commodore B kasa sprint coupe commodore ama ne alakaysa yok anlamadım bende!!