continental lastik berbat lastik

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-2 saatlik yol sonrası veya uzun yoldan sonra kısacası lastikleriniz ısındıktan sonra arabanızın lastiklerini basınçlı suyla yıkarsanız bu durum gerçekleşebilir!

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15.000 km dir continental kullanıyorum. Oldukça memnunum lastiklerimden.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-2 saatlik yol sonrası veya uzun yoldan sonra kısacası lastikleriniz ısındıktan sonra arabanızın lastiklerini basınçlı suyla yıkarsanız bu durum gerçekleşebilir!
virajlara sert girerim kuru zeminde herzaman değil oda ama evet 3-4 saat arabayla gezip benzinliğe çekip yıkadığım olmuştır aklıma gelmedi hiç ama neden zararı olusn ki?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Continental en iyi lastik markalarından ve mercedes ile genellikle çoğu modelde fabrika lastiği olarak veerilen bir lastik nasıl berbat diyebiliyorsunuz :)

Bende kullanıyorum gerçekten çok çok iyi bir lastik bir daha lastik değiştirirken tekrar bakıp değerlendireceğim kesinlikle.

Sizin mutlaka başka bir şanssızlığınız mevcuttur.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Continental en iyi lastik markalarından ve mercedes ile genellikle çoğu modelde fabrika lastiği olarak veerilen bir lastik nasıl berbat diyebiliyorsunuz :)

Bende kullanıyorum gerçekten çok çok iyi bir lastik bir daha lastik değiştirirken tekrar bakıp değerlendireceğim kesinlikle.

Sizin mutlaka başka bir şanssızlığınız mevcuttur.
ya abicim bilmiorum arabada esp var ztn viraja sert girdim diyede 20 bin km de lastik yanakları nsl biter?sabahtan akşama kadar sert girsen her viraja gene bitmemesi lzm