Continental Lastikleri mi sakın !!!

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Kışı soğuk memlekette yaşamak ne kadar zor ya lastik mevzusu için :D mersin ve izmirde yaşadım hayatımda hiç kışlık lastik görmedim bu yüzden lastik sök tak yapan da görmedim :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ulasyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tüm yorumları okudum ve;

69.000 km conti ile gittim, banamısın demedi. 2011 model opel astra h classic ile. ayrıca ben virajlara sert girip ani fren yaan biriyim ki lastikler 10 numara. continin kış lastiklerinide kullandım. ki ben vanda görev yaparken buz üzerinde 120 ile gidiyordum yine banamısın demiyordu. yol tutuşmu? kesinlikle conti. ama bu arkadaşın şanssızlığı ve üretim hatası yada kullanıcı hatası (lastikçi) ki lastiklerin bile çıkardığınızda bir bekletilme pozisyonu ve şekli vardır. hatta arada bir yerin değiştirmeniz, mümkünse yere değmeden asılı tutmanız gerekir...

şimdi 2014 opel astra j cosmom var bridgestone turanza lastiklerle geldi bana ve contiyi öyle bir arıyorum anlatamam. yol tutuş kötü, ses var, v.b sadece pati çekerken sesini seviyorum o kadar :)

kısaca bu lastikler bitsin direk hatta en direk conti :)

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bir hafta önce aldım Continental alacaktım Michanel marka ile karşılaştırdım Son anda vazgeçrim gerçekten yanakları çok zayıf

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikte kalite sağlamlıksa KUMHO alın, ben aldım yanak ve jant korumalı ama kritik durumlarda kayma gösteriyor. Continental performans açısından yanına yaklaşılmayacak bir marka. Hankook veya yokohama öneririm conti istemiyorsanız.

Aynen. Kumho akarr.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik biraz şans işi bende P Zero Rosso var orj. lastikler 10bin km'de tutunamıyordum tabi limit üzeri tüm lastikler böyle. Sizin durum çok farklı ama lastik performansı araç dinamiğiyle de alakalı. Leon'u ilk aldığımda araba hiç viraj yapamıyordu ancak coilover takınca rahatladım şimdi dalıyorum istediğim gibi.

Polomda Dunlop SP01 lastik vardı aynı lastiği 2007'de sıfır aldığımız Corsa D'de de kullandık. Poloyu hiçbir şekilde çizgisinden çıkaramadım ama corsa yolda yüzüyordu..(Ort. aynı kmde denk geldi )

KADİR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Contınental eski 508 aracımda kış lastiği olarak kullandım birtanesini gectiğimiz kış yardım ilkkez lastik yaran biri olarak hata benimdi onun dışında 18inc olmasına ragmen konfor olarakta performans olarakta bi sıkıntı cekmedim

M.Kemal ATATÜRK.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Lastik biraz şans işi bende P Zero Rosso var orj. lastikler 10bin km'de tutunamıyordum tabi limit üzeri tüm lastikler böyle. Sizin durum çok farklı ama lastik performansı araç dinamiğiyle de alakalı. Leon'u ilk aldığımda araba hiç viraj yapamıyordu ancak coilover takınca rahatladım şimdi dalıyorum istediğim gibi.

Polomda Dunlop SP01 lastik vardı aynı lastiği 2007'de sıfır aldığımız Corsa D'de de kullandık. Poloyu hiçbir şekilde çizgisinden çıkaramadım ama corsa yolda yüzüyordu..(Ort. aynı kmde denk geldi )

Allah o dunlop sp01 'in belasını versin :D daha 2 senesi var bitmesine lanet ettim lastiğe 100e geldim mi havada gidiyor

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende arabayı aldığım gibi lastik isteyecek bu diye düşünüyordum. Arabayı kullandıkça daha gider dedirtti.İnanılmaz yol tutuşu ve frenlemesi vardı.

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben clio aracımda kullandım bı sıkıntı yoktu ama tabı siz etkilenmişsiniz bikere burada marka önemli müşterisine sahip çıkıyomu lastikler hatalı bence garantiden değişmeli sorun aslın da bu olmalı kaza olamamsı sevındırıcı markalarada güven kalmadı valla

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiklerin bu hale gelmesi alt takımdan kaynaklıda olabilir diye düşünüyorum.ön düzene baktırdınızmı hiç.çünkü bacanagın golfunda böyle bişey ölmüştü.travers yamukmuş tesadüf sonucu bulmuştu usta.sadece lastik kökenli olmayabilir sorun.

Sent from my iPad using Tapatalk