corsa alacağım kararsızım yardım

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bizde de var 97 gls ve bugüne kadar hiç sorun çıkarmadı bir arabaya direk sarılmayacağına göre ince eleyip sık dokuyacağına göre alacağın arabada problem olacağını pek zannetmiyorum ama olmaz diye birşeyde yok bence corsa gls iyidir...

obaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım 5 ay öncesine kadar bende 98 model opel corsa 1.4 gls vardı , arabayı 105.000 km de aldım bana o kadar çok masraf çıkardı ki arabaya 10.000 km binebildim ve 115.000 km de sattım . Yüksek km de araç alma derim ben çünkü alıcağın araba en az 8-10 yaş arasında olucak bide bunun üstüne yüksek km girerse işin zor , malum servis ücretleride opelin biraz pahalı . Araca yaptığım masraflar
1. egr valf
2. oksijen sensörü
3. kalorifer radyatörü
4. triger kayısı seti
5. akü ,lsatik vs
6 .en son satmadan önce araba giderken stop etmeye başladı , bu olayı servis bile çözemedi yapmadığımız sey kalmadı ısı müşürü, carbon clin falan ama halledemedik
7.mars motoru aklıma gelenler bunlar
yani çok iyi baktır arabaya derim ben , moralini bozduysam kusura bakma , ama yinede opelden vazgeçemedim belki benim şansım iyi değildi

Ufuk ÇAKIR
Maden mühendisi

senin şansına hiç bakımsız bir araç rastlamış bir corsayla palio bir tutamazsın palio bir tofaş ve tofaşlar yüzünden hala arabarın kapıları sert kapatılıyor bence sakın palio alma sen ararsan temiz corsa bulursun bence corsa derim

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de kesinlikle corsa derim. 2000 model GLS'ye bak. kendi aracım. birkaç sorun çıkardı ama çok önemli değil. başka araçların da çıkarmayacağından emin olamazsın. ben 40000 km'de aldım otomobilimi 13.000'e. fazla bile vermişim. aynı otomobili bir tanıdığım 35.000 km'de 12.000'e satmış. bilsem 1.000 .ytl daha az verir onu alırdım haberim yoktu. araştır. bence 40.000-60.000 arası o fiyatlara bulursun.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasta 1.2 corsa var 2001 model klimalı çekişi falan çok güzel iyide kacıyor yaklasık 4 senedir beraber bindik araca hiç bir sorun çıkarmadı yağ,filtre balata devam ediyoruz şimdide satıyor 14,5 istiyor .

santos22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende 2001 model opel corsa c 1,4 comfort tek kapı var kiremit kırmızısı 53000 de bakımları tam temiz bir araç önde ufak bir darbeden dolayı boya var durdugu yerde sol ön çamurluga araç vurdugundan oldugu giib boyatıldı deişen yyok aracıma kefilim... bende 14000 ytl isitoyrum ama pazarlık payıda olabilir... araçta klima çift airbag ısıtmalı ve elektirkli aynalar mevcut...

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de aracımı 14.5'e vericem hiçbir masrafı yok ilgenen olursa mail atabilir...
canercanpehlivan@atateks.com.tr

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2003 1.7 dti aldim akliniza gelebilecek her tur konuda memnunum az yakio ii kacio 20 ytl ye istanbul trafiginde 140km yol yapio saglam, yol tutusu super ,temiz ve bakimilisini bulursan ki piyasada baya var hic bulamazsan opel servislerinde 1 sene garantili 2.el araclar cok ,yetkili servislerden bakmani oneririm. bide ne kadar temiz gozukurse gozuksun 40ytl verip mutlaka tam bir ekspertiz raporu alin. bu arada dedginiz fiyata 1.7 olsun 1.3 olsun 2003 model dizel corsa c cok var aklinizda olsun

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul trafiğinde 20 ytl ye 140 km.çok ilginç.hiç yakmıyo desek yeri.:S

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece palionun yanından geçme diyen arkadaşlara anlam veremedim.palioyu corsayla kıyaslayan yok ben paliomu getzmi diye çıkmazda kalırsan palioyu seç dedim.ayrıcada 8-9 yaşında 100 bini aşmış bir corsa yerine 3-4 yaşında 50-60 binde bi palio almak çok daha mantıklıdır