corsa alacağım kararsızım yardım

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bende 99 corsa swing var. 1,5 yıldır kullanıyorum. memnunum. bu aracı alırken polodüşünmüştüm. sonra vazgeçtim ve corsa aldım. memnunum. arıza yapmayan araç yoktur. temizini almaya dikkat et..

mdemircili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bu siteyi bulduğuma sevindim. ben ikinci el corsa almayı düşünüyorum. corsa swing ve corsa gls modelleri arasında kararsız kaldım. bu iki modelin 1998-2000 modellerini araştırdım.12500ytl ve 13500 ytl arasında fiyatlar değişiyor.corsa swing modellerinde klima kastırıyor dediler.alacaksan gls 1400 motorunu al dediler.sizce hangisinin performansı iyidir.memur olduğum için kredi çekip almayı düşünüyorum. birde ilk arabam olacağı için yardımınıza ihtiyacım var.birde bu modellerin enjeksiyonlu ve enjeksiyonsuz modelleri var ileride lpg taktırmak istersem hangisini tercih etmeliyim şimdiden teşekkürler...:help:
Opel Corsa her zaman tercih edilebilecek bir araba. Kararınızı verirken www.sikayetvar.com adresini de otomobil markaları açısından ziyaret etmenizi öneririm. Benim marka ve modele karar verişim 2 ay corsa mı alışım da 1,5 ay sürdü. Karar vermeden önce iyice araştırmanızı tavsiye ederim. Şimdiden kolay gelsin.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt ekonomisi istiyorum aracı da sehır içi motosiklet gibi surecegim diyorsan peugeot 206 hdı al derim yok aracım geniş olsun dersen hyundai getz al derim motor olarak getz in yabana atılmayacagını dusunuyorum hele hele her yerde ki surucu kurslarının araclarının getz oldugunu gorunce bu kanaatim daha da dogru gelmeye basladı bana sakin suruş karakterine sahip bir insan isen cok da yol tutusu guvenlik falan bu sınıf araclarda on plana cıkmaz
getz hem geniş hem de motoru ( dizel 1,5 ) cok guzel malzeme kalitesine gelince elbette ki kore malı oldugu için bir on yargı vardır aramızda ama ben ce o sınıf bır arac için gayet kalıteli bugun bir ford focusa binin bir de astar ya ah bir de kia cerato ya, focus un vah haline...
getz mi palio mu dersen ben getz derim tofaşın hiç bir aracına guvenmiyorum 87 den sonra fiat bozdu işi

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 99 gls var 64.000 km de aldım triger kayışı değişti 75.000 de de debriyaj onun dışında problemsiz bir araç yakıt tüketimi çok iyi çekiş hızlanma güzel hatta eşim geçen hafta kaza yaptı bmw x3 sol arka tekerden çarptı benim arabaya.. araba havalanıp karşı yönde başka bi araçla çarpıştı ufak tefek eziklerle hallettik (benim araç 600 ytl düzeldi x3 8.000 ytl) neyse şu an ankarada 50.000 km de 99 model bi araç ar sahibinden.com da görebilirsin ben tavsiye ederim. palio felan hikaye....

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle 1.7 dti derim ben, 13-15 ytl arasında bulabilecegini düşünüyorum güzel araştırma yaparsanda temizini illaki bulursun, ben cok aradım ve sonunda buldum, acelen yoksa sende arastır, emin ol benzinli bir araca göre cok daha avantajlı, vergisi yüksek derlerse aldırış etme, MTV. tutarını biraz ugrasarak tek taksidini 210. ytl.ye indirebiliyorsun, simdiden hayırlı olsun...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bu siteyi bulduğuma sevindim. ben ikinci el corsa almayı düşünüyorum. corsa swing ve corsa gls modelleri arasında kararsız kaldım. bu iki modelin 1998-2000 modellerini araştırdım.12500ytl ve 13500 ytl arasında fiyatlar değişiyor.corsa swing modellerinde klima kastırıyor dediler.alacaksan gls 1400 motorunu al dediler.sizce hangisinin performansı iyidir.memur olduğum için kredi çekip almayı düşünüyorum. birde ilk arabam olacağı için yardımınıza ihtiyacım var.birde bu modellerin enjeksiyonlu ve enjeksiyonsuz modelleri var ileride lpg taktırmak istersem hangisini tercih etmeliyim şimdiden teşekkürler...:help:

12500-13500 arası temiz astra f kasa al sıralı sistemlide bulursan cok daha iyi olur.

sahlan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardes bende dusuncemi soyleyim, kredi cekerek arac alacaginizi soylemisiniz memursunuz bence konfordan once size ne lazim buna kendiniz karar verin sonra istediklerinizi soyle bir araclar olarak gozden gecirin ornegin dizelmi,benzinlimi,buyukmotormu,yoksa ekonomik motormu,klimali arac demisin bence 1800-2000 motordan kucuk araclarda klima asiri sekilde hissettirir,aracin kilometresine fazla takili kalma arac vardir durkakla 70,000 yapmistir arac vardir uzunyolda 150,000 yapmistir 70,000 den daha saglamdir benim aracim98 model 230,000 de ama yeni arac konforunda laskalanmis bir yeri yok bu tamamen sansa bunu da arastir derim yapilan kilometre sicak motormu soguk motormu burada buna cok onem verilir biraz uzun oldu insallah yardimim dokunmustur saygilarimla..
Barboros Serin..

ayvazoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben corsadan çok memnunum

2005 yılından beri corsa 1,2 kullanıyorum. bir çok araba kullandım fakat corsa kadar sürüş keyfi yüksek başka bir arabaya rastlamadım. corsa çok seri ve kullanımı kolay bir araba. ayrıca belki inanmayacaksınız ama istanbuldan kuşadasına 850 km 42 lt benzinle gittim. aracım şuan 55.000 km de ve beni hiçbir zaman yolda bırakmadı. birçok bakımını kendim yapabiliyorum.

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 ve üstü 1.4 corsa bak derim ben sana,dediğin fiyat araığından 500-1000 ytl daha yüksek fiyatlarda bulursun temizini ancak ama değer başın ağrımaz..benim 1.4 opel corsa c aracım var alalı 1 sene oluyo 36binde almıştım 58bin oldu,triger seti,polen ve yağ filitresi değişti,10bin bakımında değişmesi gereken şeylerden yani..sıkıntı yok başka;)