Corsa C Su Alıyor. Araba göl oldu...

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abinin dediği gibi yap bencede gir arabanın içine dışardanda birisi su tutsun izle bakalım nereden damlıyor damlayan yeri bulursan zaten nereden oraya ulaştığınıda bulursun.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın içinden görülmüyor yukardan girdikten sonra döşemeden yürüyor debriyajın üzerinden damlıyor. Suyun geldiği yer direksyon milininde arkasında kalıyor göğüs plastiklerini söktüğünüzde bile görülmüyor anca komple göğüs sökülürse :)

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aracın içinden görülmüyor yukardan girdikten sonra döşemeden yürüyor debriyajın üzerinden damlıyor. Suyun geldiği yer direksyon milininde arkasında kalıyor göğüs plastiklerini söktüğünüzde bile görülmüyor anca komple göğüs sökülürse :)

Yarın yüklemeye çalışırim şuan işteyim ve büyük ihtimal aynı yer tarifinize göre

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tahliye kapağı
o_12513.jpg

silecek altında da iki tarafta tahliye delikleri olacak presli hava basın temizlensin.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda da oldu orasına burasına baktım ama bir türlü bulamadım. En sonunda aracın üzerine hortumla su tuttum ve oda ne? tavanın birleşme noktasında kaplama malzeme zamanla yıpranmış ve oradan su alıyormuş. Ve silikon ile kapadım.

Yaz olunca çok ilgilenmedim fakat geçenlerde deneme fırsatını buldum. Kış gelmeden çözmem gerekli. Su net olarak tavandan geliyor. Fren pedalı yakınından damla damla akıyor. Yalnız cam arasından gelebileceğini söylüyorlar. Tavanın birleşme noktası dediğiniz yer tam olarak neresi ? Nereye silikon çektiniz?
Tarif edebilirseniz sevinirim..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu benim araç üstte şu bariyerin altında siyah bir kapak var. İşte tam o kapağın altında dedim birleşme noktası.

16718d1395506157-iste-buda-benim-aracim-img_0586-small-.jpg

ebedyolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel corsa 2004 aracım su alıyor

opel corsa 1.4 2004 model aracım
geçen hafta şiddetli yağmur sonrası durduğu yerde şöfor kısmının paspasları gölün içinde gibiydi nerdeyse başka bi yerde bişey görünmüyordu,
hareket ettim o su arka koltuğun önündeki paspası da ıslattı..

nerden geldiğini tespit edemedim tavan da kapıda kenarlarda bi ıslaklık göremedim gaz pedalının o kısımdan gelmişmidir ondan da emin değilim..

ne yapmalıyım önce kime gitmeliyim bana yardımcı olurmusunuz..

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalorifer peteğinden geliyor olabilir. Yağmurda içeri ısınsın diye açtı iseniz ve petek delik ise olabilir . Bi bakın su mu yoksa hafif antifriz var mi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi