corsa c taban halısı?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı geceler :)
corsa c aracımı komple dagıttım ıcıne ses yalıtımı yapıcam komple bı temızlık bakım yenıleme
aklıma takılan taban halısı oldu bı defa daha sökup yıkamıstım ama bu sefer yıkamaktansa degıstrmeyı dusunuyorum fakat ne kadar aradıysamda bulamadım bu taban halısı degısımı nasıl olur hazırı varmı ne kadar yada yapılabılıyoru mu bılgısı olan varsa cok sevınırım

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Degistirmek cok masrafli olmazmi ? Yada diktitmek cok egrelti olmazmi? Bence guzelceee yikarsaniz , fircalarsaniz sifir gibi olabilir :) kolaygelsin bu arada , yalitimla ilgili konu acip yaptiginiz herseyi detaylariyla (fiyat vs) konuya aktarirsaniz seve seve takip edebilirim :) Benimde aklimda boyle bir proje mevcut cunku . Kolaygelsin :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Degistirmek cok masrafli olmazmi ? Yada diktitmek cok egrelti olmazmi? Bence guzelceee yikarsaniz , fircalarsaniz sifir gibi olabilir :) kolaygelsin bu arada , yalitimla ilgili konu acip yaptiginiz herseyi detaylariyla (fiyat vs) konuya aktarirsaniz seve seve takip edebilirim :) Benimde aklimda boyle bir proje mevcut cunku . Kolaygelsin :)

daha önce yıkamıstım zaten gozume cok kotu gorundu soktugumde herhangı bı yırtıgı deliği yok ama cok masraflı olmaz ıze degıstrmeyı dusundum arastırdım netten bıseyde bulamadım ondan sormak ıstedım..
tabıkıde cok foto cekemedım sokerken ama bı kac foto var sımdılık onlarla bı konu acabılırım devamınıda cektıkce eklerım:)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çıkma olarak satan arkadaş var face de corsa c alım satım da 200 lira istiyordu

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok karat verdım yıkıcam bugun baya dolastık cıkma oldktan snra kendı halımda saglam bn temz olması acısından demıstım ama ıyıce halı fırcası asprın felan eskı halıne getrmeye karar verdım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yok karat verdım yıkıcam bugun baya dolastık cıkma oldktan snra kendı halımda saglam bn temz olması acısından demıstım ama ıyıce halı fırcası asprın felan eskı halıne getrmeye karar verdım

Mustafa ben de su an Astra F SW ile ugrasiyorum. Araci darman dagin ettim, halisi cok kirli oldugu icin mecburen birkac kere yikamak zorunda kalacagim, su aspirin denen sey ne, bildigimiz aspirin mi.

Yazi icin kusura bakmayin, klavyenin ayarlari bozuldu bir turlu duzeltemedim. :(

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa ben de su an Astra F SW ile ugrasiyorum. Araci darman dagin ettim, halisi cok kirli oldugu icin mecburen birkac kere yikamak zorunda kalacagim, su aspirin denen sey ne, bildigimiz aspirin mi.

Yazi icin kusura bakmayin, klavyenin ayarlari bozuldu bir turlu duzeltemedim. :(

aspirin_genel_temizleyici.jpg

abi bi temizlik maddesi. Normal aspirinle alakası yok

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bim veya A101 lerde olmasi lazim Savas Abi :) ben genelde evde kullaniyorum , bimdeki yag cozucude bayagi etkilidir bu arada :)