CORSA D için yapılabilecek değişiklikler

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
Merhaba,
Opel Corsa D aracımız var. bildiğim kadarıyla OPEL değişiklik konusunda çok kapalı bir marka. VW deki değişiklikler gizli özellikler gibi farklılıkları yok. Bu anlamda Aracımız için yapabileceğimiz küçük değişiklikler, daha sonradan açılan bilmediğimiz gizli özellikler gibi farklılıklar varmıdır. Bu konuda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim. ayrıca Easytronic ile ilgili ön yargılarım vardı ama kullandıkça yanlış olduğunu gördüm. ilk defa opel sahibi olan biri olarak değerli görüşlerinize ihtiyacım var. desteğiniz için şimdiden teşkkürler.

Ali ÖZER

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Opel Corsa D aracımız var. bildiğim kadarıyla OPEL değişiklik konusunda çok kapalı bir marka. VW deki değişiklikler gizli özellikler gibi farklılıkları yok. Bu anlamda Aracımız için yapabileceğimiz küçük değişiklikler, daha sonradan açılan bilmediğimiz gizli özellikler gibi farklılıklar varmıdır. Bu konuda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim. ayrıca Easytronic ile ilgili ön yargılarım vardı ama kullandıkça yanlış olduğunu gördüm. ilk defa opel sahibi olan biri olarak değerli görüşlerinize ihtiyacım var. desteğiniz için şimdiden teşkkürler.

Ali ÖZER

Vw deki degisik gizli ozellikleri merak ettim, biliyormusunuz ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

darkrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d

Bende 2013 easytronic aldim cidden suphelerm vardi ama su an cok mutluym ...yapilacak ekstralari bende merak ediyorm.tek pismanligim hiz sabitleyici.....onun disinda birseyin eksikligini hissedecegimi sanmiyorm.birde size birsey soracam...benim araba essentia 1.2 easyt. Ozelliklerinde koltuklarin katlandigi ve isofix yazmiyor ama bende 2side mevcut sizde bir bakar misiniz....

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 yılından sonra üretilen her araçta izofix, arka kemer bağlantıları standarttır.

Benim araçta essentia bende de arka koltuk yatması var ama sadece tek parça yatar. Enjoy ve üst donanımlar 2 parça ayrı ayrı yatar ve arka kısım halıflex kaplıdır.

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
Vw deki degisik gizli ozellikleri merak ettim, biliyormusunuz ?

Kardes, eski bir vw ci olarak, birkac özellik sayabilirim.
Aracı geri vitese atınca sağ yan aynanın yeri göstermesi. Normal 1. Vitese atınca geri düzelmesi, dijital klimada arac bilgileri gibi bilgilerin sunulması. Kapıların belli bir hızdan sonra kilitlenmesi. Kumandaya 1 defa basınca sadece sürücü kapısının ikinci basısta tüm kapıların acılması gibi.

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
Bende 2013 easytronic aldim cidden suphelerm vardi ama su an cok mutluym ...yapilacak ekstralari bende merak ediyorm.tek pismanligim hiz sabitleyici.....onun disinda birseyin eksikligini hissedecegimi sanmiyorm.birde size birsey soracam...benim araba essentia 1.2 easyt. Ozelliklerinde koltuklarin katlandigi ve isofix yazmiyor ama bende 2side mevcut sizde bir bakar misiniz....

En kısa zamanda bakar dönerim. Ama isofix standart diye biliyorum

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı geri vitese atınca sağ yan aynanın yeri göstermesi. Normal 1. Vitese atınca geri düzelmesi, dijital klimada arac bilgileri gibi bilgilerin sunulması. Kapıların belli bir hızdan sonra kilitlenmesi. Kumandaya 1 defa basınca sadece sürücü kapısının ikinci basısta tüm kapıların acılması gibi.
Ayna olayını bilmem ama kademeli kapı açılışı njoy larda var....
Kapıların otomatik kilitlenmesi var.
Uzaktan kumanda da camların uzaktan açılması ve kapatılması var...
Yine uzaktan kumandada iki kere açma tuşuna bastığınızda farların yanması var.
bir kaç özellik daha vardı ama ben aktif etmediğim için hatırlamıyorum.
Kitapçıkta yazılıydı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ayna olayını bilmem ama kademeli kapı açılışı njoy larda var....
Kapıların otomatik kilitlenmesi var.
Uzaktan kumanda da camların uzaktan açılması ve kapatılması var...
Yine uzaktan kumandada iki kere açma tuşuna bastığınızda farların yanması var.
bir kaç özellik daha vardı ama ben aktif etmediğim için hatırlamıyorum.
Kitapçıkta yazılıydı

kademeli kapı açma enjoyda yok ya:Drefakatçi aydınlatması var birde geri vitese taktın mı silecekler çalışıyorsa arka silecekte otomatik çalışıyor

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bunlar bana pek gizli ozellik gibi gelmedi. Ayna olayi bizim 98 mercedeste var. Kapi kilitlenmesi yada secmeli acma corsa c lerde var mesela. Gizli menu yada ozellik deyince bizim kadranlarda dijital devir ve km gibi seylerin cikmasi sandim.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kademeli kapı açma enjoyda yok ya:Drefakatçi aydınlatması var birde geri vitese taktın mı silecekler çalışıyorsa arka silecekte otomatik çalışıyor

Normalde kitapçıkta yazıyor... hadi dedim essentialarda menu kapalı P5 bizde yok direk atlıyor ama njoylarda var diye biliyordum..

evet silecek olayını çalıştırmadım ben :)