CORSA D için yapılabilecek değişiklikler

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar arkadaslar bende bu gizli menu ozellikelini daha once aracımda uyguladım daha once fakat benim arabada kumandaya uzun basarak cam acma calısmıyo kapama faal gecen servise goturmustum aracı periyodik bakım icin orada sordum bakalım dediler sonra bakımlar bitti araba cıktı servis raporuna arabada cam acma ozelligi yok yazmıslar bende kurcalamadım daha ama kullanma klavuzunda var gozukuyo birde far dugmesi a harfinde duruyo fakat gunduzde farlar yanıyo bunuda sordum gunduz guvenlik sebebi fln filan uydurdu servis ozamn otomatik yanan far olayının ne anlamı kaldı

gündüz farlarınız yanmıyor abi sakın olun.a kısmı auto yani otomatik kısımdır.dogru yerde tutuyorsunuz.yanan Küçük Ampüller ise gündüz farı onlar sadece arac dikkat ceksin belli olsun diye.yani gece yanan farlarınız değil..

yahu birde insanlar niye takarlar bu gündüz farlarına anlamıyorum.bir cok forumda herkes rahatsız oluyor kapatmaya calısıyor.günümüzde artık gündüz farsız arac cıkmıyor.ayrıca cokta işe yarayan bir donanım. keske bendede olsada gündüz sisleri yakmayla ugrasmasam.

dipnot : simdi gördüm arac 2007 modelmiş.2007lerde gündüz farı varmıydı tam bilmiyorum.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
aynen 2007 corsa 1.4 sport

Far sensörü var demek, A haricinde tamamen kapatmak için bir sekme daha yok değil mi ?

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a var sıfır var bide parklar var a ya aldıgım zamn baya farlar yanıyo buarada farlar fabrika cıkıks afl baktıgım zmana mercegin icinde ısık yanıyo yani anlamadım

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
a var sıfır var bide parklar var a ya aldıgım zamn baya farlar yanıyo buarada farlar fabrika cıkıks afl baktıgım zmana mercegin icinde ısık yanıyo yani anlamadım

2007 ve afl baya şaşırdım.. 0 konumunda hiç yanmıyor o zaman fakat A konumunda kısa farların gündüz yanması garip hakikaten, minik fotodan gördüğüm gündüz farı yok sizde.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baktım bende acılmıyo fotolar cinifit oldum yeni foto upload edeyim dedim hizlıresim tırt olmus neyse onada bi bakayım ben bari

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Normalde kitapçıkta yazıyor... hadi dedim essentialarda menu kapalı P5 bizde yok direk atlıyor ama njoylarda var diye biliyordum..

evet silecek olayını çalıştırmadım ben :)

çift kilitleme eski modellerde var iki kere kilitleme tuşuna basınca içeriden kapılar açılmıyor ama güvenlik için onu iptal etmişler:D p5 bizdedeyok sanırım bir pyi atlıyor:D silecek özelliği kapalı geliyor açmak gerekiyor onu

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et