Corsa D Ledli Stop Yapımı

joeclown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
giriş: inanmak

gelişme: sabır,el emeği

sonuç : süper ...

:good: ellerine sağlık arkadaşım mükemmel bir iş çıkarmışsın naçizane tebrik ediyorum seni:alkis:

eywallah güsel özetlemişsin ne demek naçizane saolasın=)

abi acayip cool bi cat olmuş harbiden bittim stoplara ayrıca gerçekten çok orijinal durmuş tebrikler kazasız belasız sürmeler

amin cümlemize..

eline saglıkkk hocam mükemmel olmuş

süper olmuş eline sağlık...

çok teşekkür ederim arkadaşlar..

harbı guzel olmus emegıne elıne saglık bende dusunmuyor degılım ama arabayı satıcam yoksa kesın yapmıstım bende para verıp aldıgından daha orjınal daha guzel olmus tekrar tekrar tebrık edrım senı hazırlar bence bu kadar guzel degıl dana gozu gıbı ledler hıc sık orjınal bır halı yok bence

ya bazen güzeller çıkabilio ama oda bazen işte, sırf takmış olmak içn takıo çoğu insan yine bi esprisi kalmıo..

süper lmuş ben bu nu bi forumda daha görmüştüm burda ilk kez karşılaştım eline koluna sağlık mükemmel

evet opelim.net gibi kaliteli bir kaç foruma daha koymuştum paylaşımımı, teşekkür ederim..

bomba bomba. baska soz yok.

eeywallah =))

Ellerine sağlık. Süper bişey çıkmış ortaya. Eğer bunu başkasından görüpte yapmadıysan en güzel yanı da türünün tek örneği olması. Cesaretin ve becerin için tebrikler. Keşke benim de elimden böyle şeyler gelse. Sadece kendi aracımın göstergelerini beyaz renkli rakamlar ve kırmızı ibre yapmak istiyorum ama nerdeeee, cahillik işte.

yok yaa nerden görim başka yok ki anasını satim corsa led stop fabrika çıkışı =)) ilk "ulan yapimmi" die düşünmeye başladıktan 30 saniye sonra bu görüntü kafamda belirdi aynısını uygulamaya çalıştım bende =)) gerçi bu aralar yeni çıkan audilerdeki farlarda bu tarz şekiller görmeye başladım ama önce ben yaptım wallaha =))

zaten en önemlisi el emegi olması bence de

bunun tadı başka :good:

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaza kadar cıkar umarım yoksa hersey tam olcak bı stop eksık:/

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
joeclown kavacıkta nerdesin, ben hiç gormedim ledli corsa D, bende kavacıktayım, yaklaşık 8 senedir....

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
joeclown arkadasım,herkesten farklı bişey sölemek mümkün değil.dün aksam okurken helal dedim.sonuç:harika.tebrikler..

atuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş ,
kazasız belasız yolculuklar

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten emek istiyor.. bu yaz çıkma stop alıp deniycem :)

Mahir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stoplarla ilgili herhangi bir sorunun oldu mu ?