Cruise control taktırmak isteyenler

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben buna sinir oluyorum
tesisat mevcut debriyaj müşürü var sinyal kolu 85tl
ama g.antep servisi 200tl den 1 tl inmiyor ve buna clup card indirimi olmaz diyor.

opel club kartı 3 yaşini doldurmuş araclarda belli bir yüzde işçilikte indirim oluyor diye biliyorum. başka opel yetkili servislerinden de fiyat alıp, ona göre servisle yeniden konuşmanızı tavsiye ederim, hakli oldugunuz konularda opel müşteri hizmetlerini arayip şikayetlerinizi bildirdiginizde gerekli yardımda bulunuyorlar.

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel club kartı 3 yaşini doldurmuş araclarda belli bir yüzde işçilikte indirim oluyor diye biliyorum. başka opel yetkili servislerinden de fiyat alıp, ona göre servisle yeniden konuşmanızı tavsiye ederim, hakli oldugunuz konularda opel müşteri hizmetlerini arayip şikayetlerinizi bildirdiginizde gerekli yardımda bulunuyorlar.

Club card opel de orjinal parça ve işçilikte %25 indirim oluyor...
Ayrıca hız sabitleyiciye İstanbulda bir arkadaşa %25 indirim yaptılar indirim olmaz diye bir şey yok :) Ben Konya da özel servise yaptırdım 150-TL ama Konya da yetkili serviste club carda indirim yapıyor..:)

ahmetsag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE´isimli üyeden Alıntı
hayırlı olsun güzel lazım olan bir sistem banada... Yanlız benim aracım easytronic olması sebebiyle (tiptronic şanzumanlarda veya tam otomatiklerda cruise kontrol devredeyken gerekli vitesi kendi seçiyor araç) easytronicte'de vites geçişlerini kendi yapmaya devam ediyormu??? çünkü yokuş çıkıkarken örneğin sabit 90la gideceksiniz cruise'e aldığınızda vitesiniz 5se yokuşta yine 90la gidebilmek içn 3'e vs... düşüyormu yani??? Yada yükseltiyormu?

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracım 2001 model Vectra B2 otomatik vites , motor kodu, x18 ve gaz kelebeği telli, bugün Sakarya Dörtyol Sanayi Sitesinde bulunan Erdem ustaya gittim, bunların gaz kelebeği orijinalinde ne ise o olmak zorunda buna elektronik gaz telsiz gaz kelebeği takılmaz dedi kestirip attı. Oysa hız sabitleyici ( Cruse Control ) için gaz kelebeğinin değiştiğini duymuştum, bilgisi olan varsa aydınlatsın lütfen.

myopel1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrh.bende opel corsa d var.diyarbakırda sordum.essintialara takılmıyor bcm ünitesinin değişmesi gerekiyor o zamnda 600 lirayaı bulur dediler.yanımdaki arkadaş opel astrası için daha önce sormuş balıkesirde takılıyor demişler.burada sorduk adam 1.4 se takılmıyo 1.6 olsa takardık dedi vs.pek inandırıcı gelmedi.istanbul opel odak a mail attım.bi beyefendi bugün aradı ve sinyal koku ve debriyaj müşürü deişecek 168 lira dedi.eğer araba 3 yaşını doldurduysa %25 indirim var dedi.yani 125 liraya takarız dedi.o yüzden arabanızın marka modeli neyse opel odak sitesine girip mail atın.en doğru cevabı vereceklerdir.her servisin tecrübesi aynı değil.bilen var bilmeyen var.

P

packjohn

Bilgi Girilmemiş
forumda bikaç özel msj geldiği için buraya yazmaya uygun gördüm, yaklaşık 1 ay önce yeni astra'ya opel yetkili servisinde cruise control taktirdim. öncelikle fiyat olarak 150ytl gibi bir fiyat veriyorlar ama indirim, opel club kartı filan derken 125-130 ytl gibi maliyetle we kredi kartına 4 taksitle serviste 15 dk gibi kısa bir sürede taktırmanız mümkün. yeni astralar için aracınızın sinyal kolu değiştiriliyor ve cruise control'lu sinyal takiliyor we el freni altindaki data girişinden yüklemesi yapiyor. Çok memnunum bi aradaba olmasi gerekenlerden, özellikle uzun yola gidiyorsaniz hiç düşünmeyin bile. ayrıca en önemlisi yakıttan da tasarruf saglıyorsunuz cruise control taktırdıktan sonra 100km de ortalam 1 litre kazancim oldu. kafanıza takılan bi husus olursa memnuniyetle yardım ederim.

aracıma daha yeni taktırdım ama çalıştırdığımda herhangi bir ışık yanmııyor götergemde aracım 2008 astra h sedan cdti njoy yardım edebilecek varmı saygılar

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
ışığı aktif etmeleri gerekiyor tech II ileh kasalarda yanıyor ama g kasalarda ne yapsan yanmıyor