Cruise control taktırmak isteyenler

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
yar arkadaşlar benim arabamında yakında 30bin kilometre bakımı gelecek ama 1.5ay sonra garantisi bitiyo araba 26binde acaba garanti kapsamında olunca bakımda para alıyolarmı almıyolarsa bu 4bin kilometreyi nasıl yapıcam 1.5ayda:kop::kop:yarın hemen tatile cıkayım ozaman yaww:)

aker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yar arkadaşlar benim arabamında yakında 30bin kilometre bakımı gelecek ama 1.5ay sonra garantisi bitiyo araba 26binde acaba garanti kapsamında olunca bakımda para alıyolarmı almıyolarsa bu 4bin kilometreyi nasıl yapıcam 1.5ayda:kop::kop:yarın hemen tatile cıkayım ozaman yaww:)

Garanti süresince bakım ücreti alınmıyor diye bişey yok. Yetkili servis nereden para kazanacak. :)
Bakım sırasında değişmesi gerekli görülen fren balatası, yağ, cam suyu vs. ücreti ve bakım ücreti alınıyor. Ancak bakım sırasında araçta senin farkında olmadığın bir sorun olduğu görülür ve servis bunu değiştirirse garantidan faydalanabilirsin.

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
Garanti süresince bakım ücreti alınmıyor diye bişey yok. Yetkili servis nereden para kazanacak. :)
Bakım sırasında değişmesi gerekli görülen fren balatası, yağ, cam suyu vs. ücreti ve bakım ücreti alınıyor. Ancak bakım sırasında araçta senin farkında olmadığın bir sorun olduğu görülür ve servis bunu değiştirirse garantidan faydalanabilirsin.

offf yaa ayvayı yedik desene ozaman ben tatile matile gitmiyorum arkadaşlar evde otururum yada otobüsle gidecem:D:D

mehmetsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün itibariyle bana da 258,00 ytl %30 indirim yaptıkları halde 15.000 km deki benzinli araç için geçirdiler.servis dışında araştırdım.100-150 ytl arsı diolar.bunlar bizi ya salak sanıyor yada parayı sokaktan topladığımızı düşünüyorlar.
esefle kınıyorum. servis ismi vermiyorum. alayı böyle.....

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka bir topic te da daha yazdım biraz önce. Bu yetkili servislerin topunun şerefleri türkiye ortalamasının oldukça altında. Hatta yok da diyebiliriz

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Dün 15000 bakımı için Opel Balkan bıraktım vede cruise control takın dedim. Fakat servisten almaya geldiğimde takılmadığını gördüm. Neden takılmadığını sorduğumda ise benim aracıma takılamayıcağını söylediler. Aracım 2006 Corsa 1.3 CDTI Silverline. Sizce doğru mu yalan mı bir bilen varsa lütfen beni aydınlatsın.

Not: bu arada sakın Opel Balkan'a servis için aracınızı götürmeyin. 15000 bakımı için 435 YTL ücret ödedim. Bu ücretin 130 ytl lik kısmı sarf malzeme, enjektör temzileme, balata spreyi etc.:mad:

Bakım için ödediğin tutar çok yüksek bence bir an evvel gidip faturaya itiraz et. Ödemen gereken tutar en fazla 260-290 ytl arasında olması gerekir. Faturayı iptal edip yeniden düzenleyebilirler. Ayrıca senin aracına hız sabitleyici takılabilir diye biliyorum ben. Sinyal kolunu değiştirip küçük bir tesisat çekilmesi gerekir.

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim ruhsatın bir sayfasında Z yazıyor bir sayfasında X yazıyor. Ben anlamadım bu işi. 2001 corsa comfort 1.4 16V benzinli araçların motoru Z mi X midir? Öğrenebilirsem çok sevinirim.