Cruise control taktırmak isteyenler

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede 2004 astra 1.6 var clasic bende hız sabitleyici taktırabilirmiyim bunu ankarada nerede yaptırabilirim bilen varmıdır pahalı birşeymi bilgilendirirseniz sevinirim.

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey daha soracağım yağmur sensörüde sonradan takılınılırmı? kusura bakmayın bu konularda çok acemiyim ben yaa.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
benim bildiğim takılıyor çünkü arkadaşımdada aynı model bi araçvar ve o sonradan taktırdı ama yetkili servisemi bilmiyorum

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ya yanlış anlamayın ama bence çok gereksiz bişi benim aracımdada var ama hiç kullanmıyorum 1-2 defa denedim (adanadan-alanyaya giderken) ama sonuçta frene gaza debriyaja dokundunuz an zaten devre dşı kalıyo uzun yollardada arasırada olsa bunlara basıyoruz onun için çok gereklimi bilmiyorum

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yanlış anlamayın ama bence çok gereksiz bişi benim aracımdada var ama hiç kullanmıyorum 1-2 defa denedim (adanadan-alanyaya giderken) ama sonuçta frene gaza debriyaja dokundunuz an zaten devre dşı kalıyo uzun yollardada arasırada olsa bunlara basıyoruz onun için çok gereklimi bilmiyorum

bence çok gerekli.bir kaç uzun yolda verilen parayı amorti eder...

bende senin gibi düşünüyordum ama sonradan iş öyle değilmiş.taktırmak isteyenler pişman olmazlar...

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün ankaradaki tüm servislere sordum 200-250 arası dediler z -x motor farketmez dediler biraz daha araştıracağım bakalım bu arada özel servisede sordum takarız ama program bizde yok dediler özel servislerde bu programı bulamazsın mecbur opan a git dediler bakalım.Fadıl takipte ankarada bunu taktıran hiç olmadı arkadaşlar yaa

luci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktırmak istedim amam bulamadım sonrada pek üstüne düşmedim benim aracım 97 cd yabi x motor :)

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fark etmiyor x motor olması opanda takıyorlarmış.ankara bu konularda çok geride kalıyor valla

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün ankaradaki tüm servislere sordum 200-250 arası dediler z -x motor farketmez dediler biraz daha araştıracağım bakalım bu arada özel servisede sordum takarız ama program bizde yok dediler özel servislerde bu programı bulamazsın mecbur opan a git dediler bakalım.Fadıl takipte ankarada bunu taktıran hiç olmadı arkadaşlar yaa
yanlış hatırlamıyorsam ankarada 130 civarı fiyata opalda taktıran vardı...
ama sitenin hangi konusunda okudum hatıralmıyorum....