Cruise control taktırmak isteyenler

hyerol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takılabilirmi,takılamazmı?

Merhaba, Aracım Corsa D 1.2 Essentia +Konfor Paketi + Park Plot + Gümüş Gri. Şimdi Cruise Control taktırmak istiyorum. İnternetten araştırdım, bazıları takılamayacağını, bazılarıda tesisatın kontrol edildikten sonra olup olmayacağının belli olacağını belirtiyorlar. Cruise Control nasıl taktırabilirim, hangi şartlarda, ya da takılması imkansızmıdır ? bana bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.
şimdiden çok teşekkür ederim...

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nerede taktırdığını öğrenebilirmiyim bana 175 + 75 = 250 YTL fiyat çıkardılar...

Mersin Gedizler Opel yetkili servisinde yaklasik 1 yil once taktirmistim ama simdi fiyatinn 250 olacagini sanmiyorum, baska yetkili serviste yaklasik 130-150 ytl arasina takildigini ve neden fiyat farkinin oldugunu sorarsan mantikli cevap verirler sanirm. ayrica direk aracin cruse kontrol takarken aracin bilgisayar baglantisi ile ayar yapildigi icin yetkili servisten baska yerde taktirmani tavsiye etmem.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadıgım bırsey var. 150 lira ya cruise taktırdım demişlerde, ben o kdr ucuz bır olay oldugunu sanmıyorum. nedeni ise, oncelikle sinyal kolu değişmesi gerekiyor. nitekim bu pahalı bir olaydır.

2. si bu sistem sonucta bir yere baglanıyor ve montajı var .

3. beyinle ilgili de işlem yapılıyor sanırım..

benim 1.7dti araca cruise takacak , heleki 150 liraya takacak bir babayiğit varsa hemen bu haftasonu geleyim

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
delirecem yaw:( 2004 model g kasa elegance donanımındaki aracım için opel sarpel de sordum CC takılabilir mi diye. şu arıza tespit cihazı veya onun benzeri bir şey taktılar arabaya ve sonuç. "sizin araca olmaz".:( altyapısı yokmuş:) ne de heveslenmiştim:)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemen pes etme. Başka yetkili servislerede sor, emin ol. Kimisi altyapı olmasa bile takılır diyor. Ama gaz pedalın telli ise takılmaz diye biliyorum...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadıgım bırsey var. 150 lira ya cruise taktırdım demişlerde, ben o kdr ucuz bır olay oldugunu sanmıyorum. nedeni ise, oncelikle sinyal kolu değişmesi gerekiyor. nitekim bu pahalı bir olaydır.

benim 1.7dti araca cruise takacak , heleki 150 liraya takacak bir babayiğit varsa hemen bu haftasonu geleyim

Vectra B2 2001 model olanlara takılıyordu ve dediğinden daha ucuza. 85 YTL yeni sinyal kolu +55 YTL işçilik. Artı Club karta indirim. Hesabını sen yap...Babayiğit aramaya gerek yok yetkili servisleri telefonla ara sor...

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1. sınyal kolu dedıgın gercekten de basıt we ucuz bısey
2. montajını sız bıle yapabılırsınız cok basıt
3. beyınle ılgılı ıslem yaptıkları dogru ve hepsının malıyetı gercekten de 150 ytl cıvarı

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servısı aradım. abi getir zemin hazırsa takarız. dıılse cok tuzlu olur bulaşmassın dedıler. guzel bı zamanda gıdıp gostermek gerek.