Cruise control taktırmak isteyenler

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bugün sonunda hız sabitleyiciyi taktırdım. Fiyat 150 ytl. Sadece sinyal kolu değişti ve yazılım atıldı. Bende tesisat varmış. Gerçi olmasaydı da 200 ytl'ye yapılacağı söylendi. Yani elektronik gaz pedallı araçlar için her ihtimalde takılıyor galiba...

Araç 2004 astra g elegance...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sonunda hız sabitleyiciyi taktırdım. Fiyat 150 ytl. Sadece sinyal kolu değişti ve yazılım atıldı. Bende tesisat varmış. Gerçi olmasaydı da 200 ytl'ye yapılacağı söylendi. Yani elektronik gaz pedallı araçlar için her ihtimalde takılıyor galiba...

benmkinde tesisat yokmuş ama elektronik gaz pedalı araba olduğu için 2 kablo cektiler ve 190 ytl ye takıldı ve bitti çokda rahat ayağımın ağrımasından iyidir:D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazar gunu servısler kapalı deılmı. gıdıp sorup soruşturamam heralde pazar gunu.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Astra Classic Z Motora hız sabitleme olması için kol+yazılım dışında bir şey gerekiyor mu, taktıran varsa kaça taktırdı. şimdiden teşekkür ederim.

cevap lütfen ASTRA CLASICC lerin hangi yıldan sonrakilerine hız sabitleyici(cruise control )takılabiliyor

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bizde çok istiyoruz cruise control taktırmak uzun yolda çok lazım oluyor rahatlık sağlıyor çünkü bizim araç 2004 model 1.6 meriva njoy donanımlı acaba bu araca taktırılabilirmi cruise control? kaça patlar aşşağı yukarı? cevaplarınızı bekliyorum...:good:

saygılar...

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2004 astra g elegance. Gaziantep yetkili servisi hız sabitleyici için öncelikle araca bakılması gerektiğini ifade etti. Önce tersisat var mıymış ona bakılacakmış. Varsa farklı yoksa farklı fiyat çıkacakmış. Takılma zamanları da farklı tabii...

Tesisatın olup olmamasına göre;

Varsa, 175 YTL
Yoksa, 220 YTL

Fiyat çıkardılar. Buraya kadar herşey normal de tesisatın olup olmadığına bakmaya bile 45 YTL ücret istendi. Tesisat yoksa taktırmayacağımı söyleyince bu 45 YTLlik ücretin alınacağı belirtildi.Böyle bir uygulama olsa olsa opelde olurdu zaten diyerek döndüm arkamı gittim...

Bu ne saçmalıktır! Opel müşteri memnuniyetini hiç mi düşünmüyor? Yoksa paraya mı doymuşlar, anlamadım...

Ayrıca bu zıkkıma bakma bu kadar maliyetli mi ya da bu kadar emek mi istiyor? pess...

KARADENIZ nickli arkadasimizin yazdiklari soruna cevap olacaktir..

.........................

.........................

ayrica opel musterı hizmetlerini arayarak herturlu sikintini dile getirebilirsin, ilgileniyorlar..

ve forumda arkadaslarimizin sordukları soruların cogunun cevaplari bu baslik altinda mevcut biraz dikkatli incelenirse aradiklari cevaplari bulabileceklerini dusunuyorum:good:

umittansel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra h 1.3 cdtı var. bugün taktırdım özel bir servisde 110 ytl ve 5 taksit heralde bayağı ucuz oldu :)

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel mar ile görüştüm az önce 2008 model new astra sedan 1.6 16v 250 ytl istediler...