DENİZLİ de 3 tane 106 GTi ve bir astra GSİ trafikten haksız yere men edildi. (Benimde

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pes ya işler bayagı ters gıtmıs ama kader ne dıceksın Allah daha kotusunu vermesın evet bu sevgıyı annem eşim sevdiklerim hiç kimse anlamıcak bılıyorum polisler imkansız

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya cok sacma bu trafik polislernden nefret ediyorum aramızda trafik polisi varsa üstüne alnmasın ama hepsi aynı ( istisnalar kaydeyi bozmaz )

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ulan elpadre 2 sene önceki olayı tutup çıkartmışsın :D allaaaa alla yaauuu.. :D

marslan78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu baya eskiden açılmış ama hazır güncellenmişken ve benimde başıma yeni geldiğinden içimdekileri dökeyim bari. :) Aracım geçen pazar gecesi bağlandı. 32. madde diye bir zımbırtıdan dolayı. Aracı muayeneden geçirmem gerekiyor ve bunun içinde tamponları sökmem, egzost'u vb. bir sürü parçayı orjinale çevirmem gerekiyor. Bence suç birazda modifiye sektöründe. Belli başlı kurallara göre modifiye yapılabilmesi için bir öneri hazırlayıp ilgili birimlere sunulsa belki bir çözüm yolu bulunabilir. Ya da kimse modifiye için bu şartlarda aracına hiç birşey yaptırmayacak. Şu an ki mevcut kanuna göre far ve stopları bile değiştirmek yasak. E o zaman satılması neden serbest? Bu mantığı düzeltirsek belki birşeyler olur ama hiç umudum da yok. Aracımı muayeneden geçirdikten sonra büyük ihtimalle ya normale çevireceğim, ya da satacağım. Modifiye olayı belli bir noktaya gelene kadar da artık düşünmüyor. (Kusura bakmayın. Biraz doluyum şu bağlama olayı yüzünden. Sizlerinde başını şişirmemişimdir umarım.)

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ülkenin tadı iyice kaçmaya başladıya hayırlısı olsun bakalım

geçmiş olsun

DANIEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyu konuşmaktan bile nefret ediyorum gayrettepe - bakırköy de bağlattım bende çıkarması aslında pekte zor değil kestikleri ceza 50-120 ytl. arası benden size bi tüyo eski kesilen cezaları atmayın ruhsatın arasında dursun bende 10 tane yakın var trafik çevirdiği zaman ceza kesmene gerek yok memur bey elimde kesilmiş ödenmemiş gördüğünüz üzere 10 tane ceza var diyorum bidaha kesmiyorlar :D devletimize bu kadar destek yeter diye düşünüyorum :D aslında bu modifiye işlemleri ruhsata işletiliyo ortalama cam filmi + egsoz + 2. renk 500 ytl. civarında çok rahatsız ediliyorsanız 5 tane trafik cesasına bedel bence yaptırın :)

aydın80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun , muhtemelen polisler size daha önceden bilenmişler ,
eniyisi modifikasyondan vazgeçemem diyorsan ruhsata işleteceksin