Devir kesici

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 dtı motorla comboyla henüz devir kesicinin etkisini göremedim rampa aşağı dahil 5300 devirde kalıyor daha gitmiyor walla- F kasa 1.4 astrayla da 6200 kesiciye giriyor direk... ancak bu motora lpg uygulanınca devir kesicinin iptal olduğunu duydum hatta gördüm direk 7000 çok komikti yazılımı mı ne iptal oldu anlamadım walla...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EKTOPEL' Alıntı:
1.7 dtı motorla comboyla henüz devir kesicinin etkisini göremedim rampa aşağı dahil 5300 devirde kalıyor daha gitmiyor walla- F kasa 1.4 astrayla da 6200 kesiciye giriyor direk... ancak bu motora lpg uygulanınca devir kesicinin iptal olduğunu duydum hatta gördüm direk 7000 çok komikti yazılımı mı ne iptal oldu anlamadım walla...

biraz daha bassanız pistonlar kaputtan dışarı fırlayacakmış:D lpg nin böyle bişey yapacağını ilk defa duydum.

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onno usta ya auto show sayfalarına kadar gitti lpg muhabbeti sayıyı bi bulsam neden olduğunu yazacağım ama sayısını bulamıyorum...

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim performanslı kullanacaksanız neden dizel aldınız....
ayrıca devir kesicisi motoru karumak için oluşturulmuş bir emniyet tedbiridir.ben daha önce kol çıkartmış motor gördüm hiç hoş olmuyor kasko da ödemiyor. Parası çok olanlar devir kesicisini çıkartabilirler...

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devir Kesici Muhabbeti Gayet GerekLi olan ßir Sistem. Kendini kontroL edemiyorsan makine kendi kendini kontroL ediyor.zaten Devir cevirmeninde alamı yok 5500 cevir 6500 arasında Max. 10 km Fark eder. Hepimiz F1 piLotu değiliz... :)

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazukaa' Alıntı:
Gaza istediğin kadar yuklen senın aracında da keser ama 6500 de kesmez senin cdtı olması lazım 5000 zor görursun ;)
bu tamamen doğru dizellerde devir kesici daha erken devreye grer

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sasakar' Alıntı:
kardeşim performanslı kullanacaksanız neden dizel aldınız....
ayrıca devir kesicisi motoru karumak için oluşturulmuş bir emniyet tedbiridir.ben daha önce kol çıkartmış motor gördüm hiç hoş olmuyor kasko da ödemiyor. Parası çok olanlar devir kesicisini çıkartabilirler...
:good::alkis::good:

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
God_is_Love' Alıntı:
Devir Kesici Muhabbeti Gayet GerekLi olan ßir Sistem. Kendini kontroL edemiyorsan makine kendi kendini kontroL ediyor.zaten Devir cevirmeninde alamı yok 5500 cevir 6500 arasında Max. 10 km Fark eder. Hepimiz F1 piLotu değiliz... :)
İnsanlar draglarda rollinglerde 1m önde bitirmek için klimasını, koltuğunu v.b ağırlık yapıcak seyleri söküyo sen 10km/h ın bir önemi yok dıyosun :D İlla pilot olmana gerek yok bu işi zaten hevesi hobisi olanlar yapıyo olmayanlar isterse 4000 de kessin dimi yani:D

akrep11

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazukaa' Alıntı:
İnsanlar draglarda rollinglerde 1m önde bitirmek için klimasını, koltuğunu v.b ağırlık yapıcak seyleri söküyo sen 10km/h ın bir önemi yok dıyosun :D İlla pilot olmana gerek yok bu işi zaten hevesi hobisi olanlar yapıyo olmayanlar isterse 4000 de kessin dimi yani:D
yaw hızlanırken 6500 yerine 7000'de kessen ne kadar farkedecek anlamadım.araç sadece bağırır başka da işe yaramaz.ama bi zaman gelir motoru kucaklarsın.hobi ayrı bişey ki hepimizin hobisi olduğu için forum üyesiyiz,fizik kuralları ve mantık başka şey.:D

God_is_Love

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazukaa' Alıntı:
Arkada$ım QüzeL söyLüyorsunda ßen daha çok güvenlik açısından söyledim, pistonlarin bi kucakta olmasi var ßide motor içinde :D